На Дніпропетровщині визначились кращі знатоки олімпійського руху

Сьогодні, 3 травня, на Дніпропетровщині відбувся обласний конкурс-вікторина «Знавець олімпійського спорту», в якому прийняли участь переможці міських та районних турів. Учасники конкурсу представляли навчальні заклади в молодшій (1-4 класів  – 29 учнів) та старшій (5-9 класи – 29  учнів) вікових категоріях. Усі вони – вже переможці. Тому що стали кращими кожен у своїх містах та районах. Загалом на “старт” вийшли 90 дітлахів.

Всі учасники показали високі результати в знанні історії, розвитку Олімпійського руху, переможців та призерів олімпійських ігор. Також цьогоріч організаторами було додано півсотні питань по Олімпійським іграм сучасності. Це додало конкурсу особливого шарму, й стало справжньою несподіванкою для конкурсантів. Такий хід практично виключав можливість “машинальної” перемоги одного з учасників. За таких умов на перший план виходили справжні знання та слідкування за Олімпіадами.

За результатами обласного конкурсу-вікторини «Знавець олімпійського спорту»  були визначені переможці. Молодші за відведений час мали відповісти на 150 запитань, а старші їх колеги за 25 хвилин повинні були здолати 350 питань.

В молодшій віковій категорії:

І місце –  Свашенко Данило, учень загальноосвітньої школи № 11 м.Марганець (98% правильних відповідей).

ІІ місце – Колоша Полінаучениця загальноосвітньої школи №24 м.Нікополя (97,3%).

ІІІ місце – Фесенко Олеся,  учениця НВК №42 м.Дніпро та Шубіна Софія, учениця ЗОШ №7 м.Павлоград (по 95,3%).

В старшій віковій категорії:

І місце – Білик Данило, учень Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Червоногригорівської ОТГ (97,8%).

ІІ місце – Семенова Марія, учениця СЗШ № 6 м.Нікополь (95,7%).

ІІІ місце – Клімко Єлізавета, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 м.Павлограда (84,2%).

За традицією окремо було нагороджено наймолодшого учасника змагань. Ним цього разу стала учениця 2 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Червоногригорівської ОТГ Марія Думанська, яка святкувала 8-мий день народження півтора місяці тому.

Всі переможці та лауреати конкурсу  були нагороджені пам’ятними медалями та дипломами Дніпропетровського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та КВНЗ Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. А всі призери й переможці отримали від Відділення НОК України в Дніпропетровській області, Андрія Павелка та наших друзів із компанії SKY та мовної школи London English School набори подарунків, олімпійські енциклопедії та інвентар.

Бажаємо перемоги на Всеукраїнських змаганнях ерудитів!

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *