На Дніпропетровщині відсвяткували День фізичної культури і спорту України

Яскраво, святково та, звичайно, спортивно у різних куточках Дніпропетровщині відсвяткували День фізичної культури і спорту України!

У місті Нікополь пройшло велике свято. До Дня фізичної культури і спорту України тут були проведені яскраві заходи безпосередньо у самому місті – легкоатлетичний та велопробіги. Велопробіг стартував зі спортивного клубу “Електрометалург”, потім любителі велоспорту доїхали до моглили кошового атаману Івана Сірка, доїхали до сусіднього міста Покров (раніше – Орджонікідзе), на зворотньому шляху посітили с.Старозаводське, та транзитом через містообразуючий Нікопольський завод феросплавів учасників знов вітав стадіон “Електрометалург”. Загалом, учасники велопробігу подолали близько 60 кілометрів!

За підтримки відділення НОК України в Дніпропетровській області також відбувся символічний легкоатлетичний пробіг, який пройшов стежками та скверами парку Перемоги. У ньому взяли участь більше ніж 200 учасників, які подолали легкоатлетичну милю едності. Найкращі бігуни та велосипедисти отримали у подарунок олімпійськи книги та футболки Дніпро НОК України.

Урочистостості та різноманітні спортивні заходи пройшли й у Кам’янському. Вінчав їх великий фестиваль пляжних видів спорту, насамперед, пляжного волейболу. Тут же пройшов майстер-клас та флешмоб з фігурного катання на ролікових ковзанах, а також змагання зі стрільби з луку.

На центральному стадіоні ім.Скорука у смт.Томаківка з нагоди Дня фізичної культури і спорту України сільські дружини грали у великий футбол. Перемогу отримали господарі – томаківські футболісти. У футбол також грали й у Магдалинівці на реконструйованому стадіоні “Колос-Арена”, який став першим в області з трав’яним покриттям повноформатного розміру.

У Дніпрі на стадіоні-легенді “Метеор” пройшли змагання зі стрільби з луку, плавання та легкої атлетики та настільного тенісу, у яких змагались учасники АТО та волонтери.

На Фестивальному причалі міста на Дніпрі розгорнулись баталії фестивалю бойових мистецтв та єдиноборств – “Дніпро Будо фест”. Жителі міста побачили найкращих представників цих напрямків на власні очі. Поряд, але вже у небі та на воді пройшли авіашоу та водне шоу. В останньому взяли участь близько 150 екіпажей різних видів водного транспорту – байдарки, каяки, човни академічного веслування та веслувального слалому, вітрильники та інші!

Міська влада міста Дніпро та обласні рада та адіністрація організували урочистості, в ході яких відмітили кращих з кращих у фізкультурній сфері, хто найяскравіше проявив себе у 2017 році.

Нарешті завдяки особистій допомозі місцевої активістки Тані Сергеєвої ми зуміли “розкачати” далекі від обласного центру Жовті Води. Тут прошов Олімпійський День. На центральному стадіону ДП Схід ГЗК “СК Ювілейний” змагались у бігу на 60 та 300 м, стрибках на скакалці та у підтягуваннях на турнику. Усі переможці та призери отримали від олімпійського відділення цінні подарунки, кубки та медалі.

В Підгородньому в загальноосвітній школі №4 до Дня фізкультури і спорту було відкрито поле для міні-футболу. Участь у святі взяв екс-капітан ФК “Дніпро” та збірної України Андрій Русол.

Підготував Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *