На Дніпропетровщині роздали останніх у цьому році “слонів”

У п’ятницю у Дніпрі в ІА “Мост-Дніпро” пройшла прес-конференція, у ході якої були нагороджені кращий спортсмен та тренер на Дніпропетровщині у листопаді. Ними стали представники дзюдо Федір Панько та його тренер, який ще зовсім нещодавно сам активно виступав на спортивній арені Артем Блошенко. Так, на Олімпіаді-2016 у Ріо останній посів п’яте місце. А нині є старшим тренером чоловічої збірної команди України.

Щодо виступу Федіра Панько, то він на молодіжному чемпіонаті Європи, який проходив у щасливому для наших спортсменів угорському Дьорі завоював бронзову нагороду. Збірна України на цьому чемпіонаті завоювала лише одну медаль і вона якраз на рахунку Федіра у вазі +100 кг. Нагадаємо, що також у цьому році Федір виграв Кубок України серед дорослих, та виборов бронзу на чемпіонаті країни серед дорослих спортсменів. Тож, цей рік дзюдоїст може сміливо записати собі до активу!

Виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков від імені президента НОК України Сергія Бубки та голови відділення НОК в Дніпропетровській області Андрія Павелка привітав усіх з наступаючим Новим роком і Різдвом і разом з першим заступником голови олімпійського відділення, членом виконкому Валерієм Кондратьєвим вручив подарунки тріумфаторам листопада.

Крім цього, були вручені також нагороди від Сергія Бубки та офіційного спонсора НОК компанії «Самсунг Електронікс Україна» у вигляді сучасних гаджетів. Їх щасливими володарями стали срібний призер ІІІ Юнацької Олімпіади з плавання Денис Кесіль, його тренер Костянтин Карташов, а також бронзовий медаліст змагань ще один вихованець дніпровського дзюдо Олег Вередиба з тренером Юрієм Пирогом.

«У цьому році спортсменам Дніпропетровщини і їх тренерам є, чим пишатися. Сподіваюся, що в наступному році у нас буде ще більше приводів для гордості. Вітаю всіх з наступаючими святами », – сказав Олександр Дювбаков.

Перший заступник голови Відділення НОК України в Дніпропетровській області Валерій Кондратьєв подякував спортсменам та їх тренерам за те, що вони з честю представляли регіон на всеукраїнських та міжнародних першостях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *