На Покровщині Дніпропетровської області пройшли заходи до Міжнародного дня туризму

Учора увесь світ святкував Міжнародний день туризму. Не стала винятком і Дніпропетровщина. Завдяки ініціативі Відділення НОК України в Дніпропетровській області та громадських активістів, на Покровщині у с.Олександрівка пройшли заходи до цієї дати.

Вихованці Покровської гімназії, Покровського ліцею, покровських ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2 отримали навички туристичної справи – як встановити палатку, отримали основи виживання в природних умовах, розведення вогнища, дослідження та слідкування за флорою і фауною та інше.

Завершився своєрідний Урок міні-змаганнями з волейболу, у яких взяли участь команда ветеранів «Циково», а також колективи «Победа», «ДЮСШ 1» і «ДЮСШ 2». У ході запеклих баталій перемогу отримала команда ДЮСШ №1.

Усі без винятку переможці та учасники отримали подарунки та призи від Дніпро НОК України – м’ячі, сувеніри, літературу, грамоти та багато іншого. Ми й надалі будемо підтримувати регіони області, де є ініціатива з проведення різноманітних спортивних свят, фестивалів, Олімпійських Уроків тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *