Низка олімпійських заходів пройшла у краю козаків – на Нікопольщині

Одразу декілька олімпійських уроків та зістрічей з видатними спортсменами сучасності відбулося на Нікопольщині Дніпропетровської області. Такі заходи стали можливими дякуючи підтримці нашого паливного партнера – мережі АЗС SKY, завдяки якому ми маємо можливість поширювати олімпійський рух на весь регіон, а також – обласного бюджету.

Так, у ЗОШ №6 міста Нікополь був запрошений дворазовий чемпіон (Пекін-2008 та Ріо-2016) і срібний призер (Лондон-2012) Паралімпійських ігор, футбольний воротар Костянтин Симашко. Тут у спортсмена відбулась вельми цікава розмова та спілкування з учнями. Костянтин Симашко розповів присутнім про свій спортивний шлях, про особливості паралімпійського футболу та взагалі про важливість занять спортом. За результатами зустрічі, футболіст плекає надію та сподівається, що йому вдалося мотивувати діточок навчального закладу до занять спортом, ведення здорового образу життя. Костянтин Симашко впевнений, що завдяки таким зустрічам ми незабаром отримаємо нових іменитих спортсменів з краю козаків!

У Кам’янській ЗОШ Червоногригорівської ОТГ Нікопольського району не говорили, а діяли! У навчальному закладі в рамках Олімпійського тижня відбулися змагання та показові виступи з футзалу, дзюдо, волеболу, футболу, легкої атлетики та інших видів спорту. В актовій залі школи команда “Вікторія” для учнів школи продемонструвала візитку, з якою виступала на міжнародному фіналі “Олімпійське лелеченя 2019″. Найменші школярі з 2-4 класів взяли участь у спортивних змаганнях ”Веселі старти”. Переможці традиційно отримали подарунки з олімпійською символікою.

А у СЗШ № 10 м.Нікополь відбулося урочисте відкриття шкільного Олімпійського тижня за участі Заслуженого майстра спорту, чемпіон світу зі скелелазіння, Максима Стенкового (СК “Електрометалург”). Згідно сценарію заходу, спортсмен передав Олімпійський вогонь кращим спортсменам 2018-2019 н.р., учням 10 класу, Єлизаветі Шапкіній та Руслану Волкову. Після чого урочисто був внесений Олімпійський прапор. І – розпочалося свято. Його родзинкою стали виступи фітнес-джамперів та групи “Коло” (флай-йога). Також на присутніх чекали показові виступи з багатьох видів спорту. А для учнів молодшої школи був проведений усний олімпійський урок, на якому діти почули про основні цінності олімпізму – повагу, дружбу та досконалість. А ті, хто правильно відповідав на поставлені питання, які були підняті у ході бесіди, отримали у подарунок – зошити з символікою Олімпійського руху.

Продовжуємо розвивати Олімпійський рух теренами Дніпропетровщини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *