Низку заходів на Дніпропетровщині відвідав Президент Міжнародної Асоціації журналістів Хенрік Кошьчельни

Цими днями на Дніпропетровщині гостював незвичайний гість. Ним був Президент Міжнародної Асоціації журналістів “Четверта Влада” Хенрік Кошьчельни. Він взяв участь у низці заходів, які проходили на території нашої області, а також відвідав офіс Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Насамперед, виконуючи свої обов’язки, пан Хенрік Кошьчельни відвідав та познайомився із роботою Криворізької та обласної спілками журналістів. Крім цього, польський гість став одним із почесних гостей чергового етапу IV малої спортової олімпіади серед представників ЗМІ Придніпров`я “Кубок Дракоші-2018/20”, партнером якого вже кілька років поспіль є й обласне олімпійське відділення. Цим етапом була спортивна риболовля. Захід пройшов біля села Казначеївка Магдалинівського району.

Прийняла участь у змаганнях й команда відділення НОК України в Дніпропетровській області на чолі із нашим легендарним олімпійським чемпіоном з важкої атлетики Юрієм Зайцевим, який є великим шанувальником “тихого полювання”!

Опісля закінчення змагань, про хід яких ми розповімо в наших найближчих новинах, сьогодні, у понеділок, 20 серпня, очільник Міжнародної Асоціації журналістів “Четверта Влада” Хенрік Кошьчельни став також гостем офісу олімпійського відділення, де від голови організації Андрія Павелка отримав ексклюзивні олімпійські сувеніри з рук легендарного Юрія Костянтиновича Зайцева.

Одним із наступних кроків у розвитку журналістського спортивного руху має стати проведення одного з наступних етапів IV малої спортової олімпіади у Польщі! Ми разом виходимо навіть на міжнародний рівень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *