НОК України визначив кращих у висвітленні олімпійського руху за підсумками 2019 року

Національний олімпійський комітет України визначив найкращих спортивних журналістів, телевізійні та радіокомпанії, газети і журнали, а також електронні ЗМІ 2019-го року. Підведення підсумків ХІХ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» в різних номінаціях відбулося під час засідання Комісії НОК «Преса та комунікації» під головуванням Олега Волкова та за участі президента НОК України Сергія Бубки.

Метою Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» є визначення найкращих представників мас-медіа з популяризації олімпійських ідей та цінностей, висвітлення подій та досягнень в олімпійському русі, різноманітних олімпійських проектів та програм.

Відзначимо черговий приз, який завоювали “медійники” Дніпропетровщини. Так, слід за перемогою дніпрянина Дмитра Скубіцького у номінації «Фотографи-професіонали», та після успіхів ТРК “Рудана” (м.Кривий Ріг) та фільму про Анастасію Коженкову у конкурсі на кращу телепрошграму “Світ спорту”, наш представник з’явився й у конкурсі серед найкращих спортивних журналістів року! В категорії “За відданість олімпійському руху” у числі переможців опинився наш Сергій Теодорович! Крім нього призи також отримають Валентин Щербачов, Михайло Френкель та Дмитро Лазуткін (всі – м.Київ).

Нагородження лауреатів конкурсу відбудеться в Олімпійському домі в лютому наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *