Олімпіада-2018. Дніпрянка Анна Хниченкова посіла 29-те місце у фігурному катанні

Льодова арена в Каннині знову привертає увагу до себе мільйони прихильників фігурного катання по усьому світу, адже у боротьбу за нагороди Олімпійських ігор вступили представниці одиночного жіночного катання.

На відміну від інших міжнародних стартів, на Іграх можуть брати участь лише 30 спортсменок, яким задля потрапляння до довільної програми, потрібно посісти місця не нижче 24-го.

Дебютанка Ігор, представниця міста Дніпро Анна Хниченкова не змогла повністю впоратись зі своєю короткою програмою, з трьох стрибкових елементів, виконавши лише один, за що судді оцінили її виступ на 47.59 бали.

Ось як свій прокат прокоментувала сама спортсменка, для якої виступ на Олімпійських іграх – був мрією дитинства: «До кінця не зрозуміла чому я впала. Мабуть не вистачило впевненості, адже для мене це перші Ігри. Олімпіада, завжди хвилююча подія, особливі змагання до яких прикута чимала увага, а тому психологічно важко впоратись. Але не дивлячись ні на що, я, як і будь-який спортсмен, повинна докатати програму до кінця, з настроєм, що я і намагалась зробити. Взагалі їхалось легко, все сподобалось, окрім стрибкової частини».

Нагадаємо, що за підсумками усіх прокатів короткої програми на Олімпійських іграх-2018 Анна Хниченкова посіла 29 місце і не потрапила до довільної програми.

Що ж, побажаємо нашій спортсменці успіху на майбутніх крупних змаганнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *