Олімпійське Літо на Дніпропетровщині

Відділення НОК України в Дніпропетровській області спільно із спортивним активом Дніпра проводить заходи “Олімпійського Літа”. Нажаль, Дніпропетровська область не має свого вихода до моря, тому у цьому році було вирішено організувати спортивні табори у п.Лазурне.

Саме туди відправились дітлахи від 6 років до старших, аби з користю для здоров’я та свого фізичного стана активно провести час. На даний час вже встигли провести дві зміни літнього спортивного табору. У кожній з них взяли участь близко 60-ти юних леді та джентльменів.

Що й казати, час, проведений у таборі запам’ятається їм як дуже цікавий, спортивний та насичений різними подіями. Ранок для учасників починався близько сьомої години ранку з олімпійської розминки. Потім був біг уздовж морського узбережжя. У розклад дня обов’язково входили тренування з єдиноборств, самооборони, силові заняття, гімнастика та розтяжки.

Не дивлячись на такий важкий графік тренувань, діти та дорослі знаходили в собі сили щоб позмагатись у волейболі і піонерболі, футболі, шахових турнірах та навіть пляжному регбі. Ну і звичайно – купання у морі!

Увечері на учасників табору чекала не менш цікава програма – конкурси талантів, творчі вечори, походи на прогулянки.

Під час кожної із змін, які тривали кожна по два тижні, діти окріпли, стали сильнішими, дружнішими, виросли та встановили масу нових власних рекордів. А головне – в них розвились такі властивості, як чесність, доброта, дружба, почуття взаємодопомоги, щирість, подолання своїх слабкостей.

Не буває змагань без своїх переможців і тріумфаторів. Так і тут – переможці лагерних змін отримали подарунки від Відділення НОК України, його голови Андрія Павелка, а також від заступника олімпійського відділення Владислава Штамбурга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *