“Олімпійський день двора” пройшов у Нікополі

Власний авторський проект Відділення НОК України в Дніпропетровській області “Олімпійський день двора” пройшов напередодні у Нікополі. Свято спорту та здорового способу життя відбулося у дворі бронзового призера Олімпіади-2000 у Сіднеї зі стрибків в довжину Романа Щуренка. Захід був організований обласним олімпійським осередком та місцевими активістами в особі Олександра Клименка та інших, та пройшов за партнерства наших друзів мережі АЗС SKY.

Метою заходу, який в цьому році проводився вже вп’яте, є максимальна популяризація та поширення ідей та принципів олімпізму у дворі, де жив, ріс та виховувся майбутній призер Олімпійських ігор. На прикладі Романа Щуренка ми показуємо звичайним дітям, які зараз мешкають у цих домах, що у кожного з них є рівні можливості, аби за наявністю бажання стати здоровою людиною, або зрости до вершини призера чи чемпіона Олімпіади.

Програма свята “Олімпійський день двора-2019” включала в себе загальну розминку, символічний забіг вулицями Нікополя з олімпійським смолоскипом, змагання з футболу, тенісу настільного та підтягувань на поперечині, а також конкурс з жонглювання футбольним м’ячем.

Всі учасники свята отримали сертифікати учасника “Олімпійського дня двора-2019” від олімпійського відділення. А найкращі у різних видах змагань та конкурсів отримали більш вагомі подарунки – футболки, кепки, пляшки-шейкери, значки, спортивний інвентар та інші приємності.

Закінчилось дійство святковим концертом, дискотекою та салютом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *