Олімпійський день-2019 відбувся у краю козаків – Нікополі

Нікополь – край п’яти козацьких січей, одне з найспортивніших міст Дніпропетровщини завжди вирізняється своїм креативним підходом до проведення спортивно-масових заходів. В цьому році керівництво міста прийняло рішення провести центральний захід Олімпійський день-2019, враховуючи спекотну погоду, на головному міському пляжі. Свято було присвячене 125-ти-річчю з Дня заснування МОК та з нагоди Дня молоді України. Партнером заходу традиційно стало Відділення НОК України в Дніпропетровській області, завдяки нашому технічному партнеру – мережі АЗС SKY.

Протягом дня тут пройшли фестивалі, показові виступи та змагання з таких видів спорту, як: пляжний волейбол, воркаут, йога, легкоатлетична естафета, в якій взяли участь близькі та друзі загиблих у АТО нікопольських воїнів, а також – традиційні забіги для всіх бажаючих. За підсумками проведення змагань з пляжного волеболу вперше було обрано спортивного Короля та Королеву пляжу! Й, звісно ж, завершило дійство масове купання! Загалом, у заході взяли участь близько півтисячі учасників.

На святі були присутні почесні гості – секретар Нікопольської міськради Олександр Саюк, заступник міського голови м.Нікополя Ольга Коник,  начальник відділу з питань спорту міста Олександра Голованова, срібна призерка Олімпійських ігор-2008 (після дискваліфікації кубинки Яреліс Барріос) Олена Антонова та інші. Саме під “першістю” цих почесних гостей розпочався символічний легкоатлетичний забіг, який дав старт Олімпійському Дню та роботі усіх спортивних локацій.

Загалом, Олімпійський день у Нікополі – це завжди справжнє свято спорту та здорового способу життя! Так було й цього разу. А головні його “спортивні герої” отримали гарні олімпійські подарунки від головного “олімпійця” регіону Андрія Павелка та НОК України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *