Олімпійський дзвоник пролунав у ДВУФК (ВІДЕО)!

Втридцятьсьоме у Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури (директор – Михайло Лельчицький) пролунав перший дзвоник для вихованців, учнів та всього персоналу навчального закладу.
Серед почесних гостей свята були присутні очільник обласного комітету з фізвиховання МОН України Євген Буря, виконавчий директор федерації дзюдо Григорій Король, Заслужений журналіст України Анатолій Косий, керівництво ДВУФК, виконавчий директор обласного олімпійського осередку Олександр Дювбаков.
Для багатьох, хто вже вчиться у лавах ДВУФК та тих, хто вперше прийшов у навчальний заклад (а таких в цьому році близько 150 чоловік!), велика честь навчатись тут. Бо тут справді кують зростаючі олімпійські кадри, членів збірних команд України! ДВУФК володіє дуже потужною спортивною базою: стадіон “Олімпійські резерви”, навчальний комплекс, водно-спортивна база, літній тренувальний табір та інші об’єкти.
Вже сьогодні ліцензії на Олімпіаду-2020 у Токіо завоювали вихованці училища – плавець Денис Кесіль та легкоатлетка Ярослава Магучіх, а також – вихованка закладу Анна Рижикова-Ярощук. Ще виборюють таке право Михайло Кохан, Ігор Тояновський та інші атлети.
За дорученням президента НОК України Сергія Бубки та голови регіонального відділення Андрія Павелко вручив Почесну грамоту НОК України та знак “За внесок в олімпійський рух” заслуженим тренерам з плавання Костантину Карташову та з легкої атлетики Сергію Кохану; Подяку НОК України Юрію Пирогу (дзюдо) та Татяні Степановій (легка атлетика). Крім цього, Почесною срібною відзнакою НОК України та цінним подарунком було нагроджено директора ДВУФК Михайла Лельчицького!
Гарного старту, вдалої роботи “на дистанції” та переможного фінішу, вам, наші майбутні олімпійці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *