Олімпійський урок від Анастасії Коженкової у НВО №79 Дніпра

Олімпійський урок крокує Дніпропетровщиною. Чергова така зустріч відбулася в обласному центрі. Цього разу захід був організований та проведений на базі НВО №79 Дніпра. У гості сюди приїхала видатна спортсменка сьогодення, олімпійська чемпіонка Лондона-2012 з веслування академічного Анастасія Коженкова, а також виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков.

Захід пройшов на модернізованому шкільному стадіоні. А на зустріч прийшли усі без виключення школярі – близько 350 чоловік! Всім від малечі до великих було цікаво зустрітись, поспілкуватись з олімпійською чемпіонкою. Від В НОК України та його голови Андрія Павелка вручили дітям набори спортивного інвентаря та олімпійську літературу. На початку заходу гості звернулись до присутніх з привітальним словом. Анастасія Коженкова наголосила на важливості занять будь-яким видом спорту, як надважливого фактору у формування здорового тіла та духу майбутніх дорослих людей. Та навіть виділила кількох старшокласників з великим зростом, які б могли вже сьогодні прийти у її вид спорту – академічне веслування.

Після чого вже діти взяли слово. Вони виступили з показовими виступами з черліденгу, гумнастики, туризму, футболу, єдиноборств та ще багато іншого. Гості також активно долучились до цих майстер-класів та залюбки спілкувались, робили фотографії та роздавали автографи всім охочим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *