Олімпійський Урок у ліцеї №100 міста Дніпро

Сьогодні на базі ліцею № 100 міста Дніпро відбувся Олімпійський Урок для дітей других класів. Урок провели партнери навчального закладу – міська ДЮСШ №2 на чолі з директором Сергієм Теодоровичем та старшим тренером відділення футболу Сергієм Грановським. Також захід відвідали виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков та спеціаліст відділу освіти Дніпровської міської ради Анна Яцкевич. Захід став технічно можливим завдяки підтримці нашого партнера – компанії SKY.

На початку Уроку діти позмагались у естафеті з елементами футболу, а потім Сергій Грановський провів заняття для початківців, в ході якого розповів й показав ази гри у футбол, техніку ударів по м’ячу тощо.

Гості нагородили найспритніших учасників естафети наборами олімпійської атрибутики, подарували м’ячі для гри у футбол, волейбол та баскетбол. А також кожен учасник естафети отримав подарункові сертифікати на відвідування ігрових залів від нового партнера олімпійського відділення – мережі ігрових комплексів PlayLand.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *