Олімпійський урок у школі №10 Дніпра від фехтувальника Богдана Нікішина

Днями видатний дніпровський фехтувальник, чемпіон світу, учасник трьох Олімпіад, лідер чоловічої збірної України з фехтування на шпагах провів Олімпійський урок у ЗОШ№10 обласного центру Дніпропетровщини. Разом з “Дніпровським Д’Артаньяном” на уроці був присутній виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков. Який разом з Богданом Нікішиним вручили для проведення уроків фізичної культури набір спортивного інвентарю.

Приїзд до навчального закладу такої зірки спорту, як Богдан Нікішин викликав неабияку зацікавленість молоді та дітей. Отож, спортивна зала ледь вмістила всіх бажаючих. Учні 3-х, 5-х, 7-х та 9-х класів взяли активну участь в уроці. Та що там казати про дітлахів, коли сама директор закладу Валентина Володимирівна виявила бажання схрестити шпагу!

Олімпійський урок був умовно поділений на три частини. Зпершо, як це й належить, діти виконали розминку з Богданом Нікішиним. Розім’явшись добре, у другій частині спортсмен розповів маленьким слухачам про фехтування, його різновиди, особливості, види зброї та захисної екіпіровки, які використовуються тут. Після цього уважні слухачі “засипали” гостя питаннями на різний смак. В завершення “усної” частини зайняття Богдан продемонстрував для кожного учасника Уроку три з числених своїх нагород. Діти дивились, трогали карбівки й не вірили, що вони – справжні!

Насамкінець, у третій частині Олімпійського уроку школярі мали можливість за бажанням відчути себе мушкетером. Кожен бажаючий отримав майстер-клас від одного з найсильніших фехтувальників світу. Звісно, автографи, селфі, загальні фото – на завершення спілкування, яке, сподіваємось, діти ще довго будуть пам’ятати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *