Представники Дніпропетровщини зайняли майже весь п’єдестал заходу “Вчитель+Учень=Олімпійський дует”

Минуло вже кілька років з того часу, як Відділення НОК України в Дніпропетровській області заснувало авторський проект під назвою “Вчитель+Учень=Олімпійський дует”. Проект цей отримав дуже великий попит в нашому регіоні. До нього в якості учасників залучались як найактивніші райони та міста Дніпропетровської області, так і наші сусіди – представники Запорізької області.

За якихось три-чотири роки захід виріс із масштабів нашої області. І в минулому році був презентований в Кіровоградській області, де у трохи видозміненому вигляді зараз отримав навіть підтримку одного з народних депутатів України й активно розвивається. В цьому році співпрацю між олімпійськими відділеннями було подовжено. Дюжина команд у місті Кропивницькому змагались у трьох дисциплінах: баскетбольній естафеті, пляжному волейболі та тенісу настільному. Нам приємно, що чотири команди представляли Дніпропетровську область – дві з міста Кам’янського та дві – з Червоногригорівської ОТГ Нікопольського району (голова – Микола Матюк).

І здобули високі результати! У баскетбольній естафеті перемогу святкував Дует СЗШ №23 м.Кам’янське (вчитель – Тетяна Андрющенко). У змаганнях з “малої ракетки” переміг сімейний дует Олександра та Дар’ї Клименків. Вони посіли також друге місце у волейболі, а команда Червоногригорівської СЗШ (Світлана Огородня) була третьою в даній дисципліні. У загальному заліку переможцем за сумою трьох видів змагань став дует Кам’янської ЗОШ, другими були представники ЗОШ №22 міста Кропивницького, третіми фінішували вчитель і учень СШ №19 м.Кам’янського (Микита Ненашев). Молодці!

Далі буде! Ми плануємо власним прикладом поширювати проект “Вчитель+Учень=Олімпійський дует” на територію України. Сподоваємось на співпрацю та допомогу в організації з боку обласних олімпійських осередків у різних регіонах країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *