Преса про нас. Misto News: Дніпрян запрошують на “Олімпійський Урок” та Dnipro АТБ Marathon

Виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков розповів про те, що 24 вересня в Дніпрі відбудеться «Олімпійський урок-2017». Велике свято спорту та здорового способу життя пройде, як і у минулому році, спільно з «DNIPRO ATB MARATHON-2017».

Олександр Дювбаков додав, що в ході Уроку жителі і гості міста зможуть спробувати свої сили в декількох видах спорту – фехтуванні, академічному веслуванні, стрільбі з лука, стрітболі, різних видах єдиноборств та інших. Для дітей встановлять батут.

Також планується, що імениті і титуловані спортсмени нашого регіону візьмуть участь у заході та дадуть майстер-класи зі своїх видів спорту для всіх охочих. Йдеться про чемпіона світу з фехтування Богдана Нікішина, олімпійських чемпіонів і призерів – Діну Міфтахутдінову, Яну Дементьєву, Анастасію Коженкову, Катерину Тарасенко, Володимира Шацьких, Артема Блошенко, Ганну Ярощук, Марію Улітіну й інших. Також в святі «Олімпійського Уроку-2017» обов’язково приймуть участь призери та учасники останніх Дефлімпійських Ігор та літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю – як приклад для дітлахів та молоді, що вже в 14-15 років ти можеш бути олімпійським призером та чемпіоном, хоча б і серед юнаків!

Виконавчий директор бігового клубу Start Dnipro Світлана Ліщинська розповіла, що у вересні Дніпро перетвориться на бігову столицю України – в місті пройде Dnipro ATB Marathon.

«Вперше Дніпру передали право проведення Чемпіонату України з марафонського бігу як серед дорослих, так і серед молоді. Брати участь в забігу будуть не тільки українці. Ми вже отримали заявки й від іноземців. Розраховуємо на 2,5 тисячі учасників. Траса для забігу сертифікована Національною федерацією України », – розповіла Світлана Ліщинська.

В ході марафону будуть представлені наступні дистанції: марафонська (42,195 км), полумарафонская (21,0975 км), естафета (2 Х 21,0975 км), а також забіг на 100, 500 і 1000 метрів, 1 милю (1,6 км ), 5 і 10 кілометрів.

Призовий фонд забігу – 300 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *