Проект «Вчитель + учень – Олімпійський дует» виходить на Всеукраїнський рівень

Починаючи з 2015 року Відділення НОК України в Дніпропетровській області проводить у Нікопольському районі області спортивно-масові змагання з ігрового багатоборства «Вчитель + учень – Олімпійський дует». Якщо перші два проекти були “локальними”, то вже наприкінці минулого року до змагань долучились команди міста Нікополь, Томаківського району, а також представники НВК “Гармонія” (м.Енергодар, Запорізька область), що автоматично додало змаганням статус Всеукраїнських.

Завдяки плідній співпраці авторів проекту, Відділення НОК України в Дніпропетровській області та наших друзів з інших регіонів України, наразі проект «Вчитель + учень – Олімпійський дует» розширив свою географію. Так, у одній з варіацій він пройшов ще у минулому році в Івано-Франківську, є інтерес до цього проекту у деяких регіонах Західної України. А ось наші сусіди з Кіровоградської області пішли ще далі: спільними зусиллями двох відділень НОК України – Дніпропетровського та Кіровоградського спортивно-масові змагання з ігрового багатоборства «Вчитель + учень – Олімпійський дует» пройшли на базі школи олімпійської освіти №26 у м.Кропивницькому.

Всього у змаганнях взяли участь 12 команд з трьох областей України – Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької. Це були: 4 команди шкіл з Кропивницького, три з Кіровоградської області, по дві команди з Нікопольського району та міста Кам’янське Дніпропетровської області та один представник Запорізької області.

Турнір у Кропивницькому зібрав дуже вагомий склад почесних гостей. Це: перший заступник Міністра молоді і спорту України Ігор Гоцул, голова комісій НОК України по зв’язках із регіонами Володимир Ковальов, голова відділення НОК України в Кіровоградській області Олександр Кузьмін, олімпійці регіону, представники федерацій, міська влада та інші. Захід також підтримав народний депутат України Олександр Горбунов, який здійснив допомогу в організації та проведенні змагань і нагородження.

Спортивна боротьба точилась у трьох видах змагань – баскетбольній естафеті, пляжному волейболі та настільному тенісі. Нагадаю, що кожна з команд складалась з вчителя й учня різного полу. Господарі святкових змагань виявились вельми гостинними. Адже у всіх трьох видах програми перемогли гості. У змаганнях з тенісу настільного та баскетбольній естафеті перемогла команда Кам’янської ЗОШ Нікопольського району (капітан – Олександр Клименко), а першість з пляжного волейболу дісталась іншій команді козацього краю – Приміській ЗОШ (капітан – Андрій Фініковський). У загальному заліку за підсумками всіх трьох видів змагань на першій позиції опинились представники Кам’янської ЗОШ, на другій сходинці – Приміська ЗОШ, третьою стала команда Помічної ЗОШ Кіровоградської області, яка за додатковими показниками випередила у загальному заліку команду ЗОШ №23 міста Кам’янске Дніпропетровської області.

Взагалі, змагання виявились дуже цікавими і неймовірно емоційними! Нова ідея, новий проект Відділення НОК України в Дніпропетровській області – це завжди дуже цікаво і хочеться, аби ця ідея згодом зросла до рівня Всеукраїнських змагань! Таку ж ідею висловили й гості – Ігор Гоцул та Володимир Ковальов.

Ми ж дякуємо організаторам свята у Кропивницькому й закликаємо інші регіони України долучатись до цього проекту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *