Проект “Олімпійська писанка” був реалізований ліцеєм №142 ім.П’єра де Кубертена м.Дніпра

Традиційно вже третій рік поспіль на базі дніпровського ліцею №142, який з минулого року офіційно увійшов до всесвітньої мережі навчальних закладів співдружності засновника олімпійського руху сучасності П’єра де Кубертена, реалізовується проект “Олімпійська писанка” до Великодня. Проект проводиться за підтримки Відділення НОК України в Дніпропетровській області. Участь у ньому беруть учні середньої та старшої школи, й кожен клас презентує свої роботи. Найкращі з яких отримують спеціальні олімпійські подарунки. Після чого у фойє школи організовували виставку всіх робіт.

Нажаль, у ситуації, що склалась цьогоріч, коли немає навчального процесу, діти отримали завдання зробити Олімпійські писанки вдома й представили кожен свій клас. У цьому році захід був проведений у вигляді фестивалю, а не конкурсу. Тому, представляємо найкращі з представлених робіт у невеличкому фотозвіті. Всі роботи були представлені на “Олімпійському дереві” у навчальному закладі.

У наступному році з допомогою олімпійського відділення плануємо розширення масштабів проведення конкурсу до меж всієї Дніпропетровської області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *