Проект Олімпійське літо триває у літніх таборах Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині триває проект Олімпійське літо. Слід за дитячими літніми таборами у загальноосвітніх школах, ми провели низку заходів у дитячих таборах відпочинку. Технічним партнером цих заходів є наші постійні друзі – мережа АЗС SKY. Завдяки нашому паливному партнеру й підтримці обласного бюджету, ми маємо можливість поширювати олімпійські заходи теренами Дніпропетровщини.

Стартував проект Олімпійське літо з Синельниківської ДЮСШ, на базі якої серед дітлахів було проведено змагання з легкої атлетики та футболу. Інший вид спорту – волейбол завітав до Губинихи що на Новомосковщині. Тут команди майстрів з Дніпра завітали у гості до місцевої молоді, та проводили символічні змагання “крилатого м’яча”.

Різноманітні конкурси, ігри, розіграши, а ще – звичайно подарунки чекали на майже три сотні діточок, що відпочивають у Дитячому центрі соціальної реабілітації “Перлина Придніпров’я”. На них тут чекали показові гімнастичні, танцювальні та спортивні виступи.

Справжнє свято для дітей та дорослих пройшло у місті Покров. Тут пройшли спортивні ігри та розваги, а також числені майстер-класи.

Також, близько двох сотен дітей були охоплені спортивно-масовими заходами у дитячому таборі “Чорноморська Хвиля”. Тут відбулися змагання з волейболу, футболу, пляжних видів спорту, тенісу настільного, баскетболу, а також – єдиноборств. Зокрема – айкідо. Всі переможці та учасники також отримали олімпійські подарунки від Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *