Проект “Школа-територія Fair Play” пройшов у ССЗШ №142 Дніпра

Сьогодні у ССЗШ №142 міста Дніпро, яка носить ім’я видатного діяча олімпійського руху сучасності П’єра Де Кубертена, відбувся фінал проекту “Школа-територія Fair Play”. Цей проект є авторським, і проводився у навчальному закладі вже вшосте. І з кожним роком він стає дедалі більш емоційним та наповненим змістом. А зміст полягає в тому, щоб розповсюдити принципи Fair Play не тільки у заняттях спортом, але й у реальному житті, навчанні, сім’ї, дружбі і таке інше.

Саме про це почесному жюрі розказували та показували учні усієї паралелі шостих класів школи – чотири бригади. Також у актовій залі зібрались ті, хто вже в наступному році має боротись за звання найсильнішого в цьому проекті класу школи – аби дивились і вчились! А оцінювали виступи конкурсантів не будь хто, а олімпійські чемпіонки Лондона-2012 з веслування академічного у складі човна жіночої четверки парної Анастасія Коженкова та Катерина Тарасенко. Також на заході був присутній й виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков.

Господарі свята підготували приємний сюрприз – короткий фільм про олімпійських чемпіонів незалежної України в цілому, та про гостей-веслувальниць зокрема. А потім були перегони за звання “найчемнішого” Fair Play-класу школи. Всі колективи виступили достойно, дуже ретельно готувались до фіналу, але найсильнішим зрештою став 6-Б клас. Проте усі учасники отримали подарунки із рук зіркових гостей, грамоти, медалі, автографи та фотознімки на пам’ять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *