Про тренування під час карантину, гендерну рівність та проблеми екології в #OlympicLab з Ярославою Магучіх

Чергову цікаву онлайн-зустріч «Чат з чемпіоном» в рамках освітнього проекту #OlympicLab, що реалізується Національним олімпійським комітетом України спільно з Coca-Cola Foundation, організував для школярів Дніпропетровщини регіональний осередок НОК.

Учні дніпровського ліцею №142 імені П’єра де Кубертена та учні Нікопольського району мали гарну нагоду поспілкуватися із талановитою землячкою, яка складає гідну конкуренцію дорослим олімпійцям  – кращою юною спортсменкою Європи, віцечемпіонкою світу у стрибках у висоту серед дорослих Ярославою Магучіх.

Спортсменка розповіла про те, чому обрала саме «королеву спорту», як психологічно налаштовується до відповідальних стартів, про підготовку до головних змагань  – Олімпійських ігор у Токіо-2020,  особливості тренування під час карантину.  Поділилася Ярослава секретами як мотивувала себе тримати в формі й порадила школярам дотримуватися дисципліни та обов’язково включити до свого розпорядку фізичну активність та спорт.

Крім спортивно-тренувальної роботи на карантині, як зізналась наша гостя під час спілкування, вона дуже багато часу приділила й самовдосконаленню: “Під час карантину, я нарешті отримала вільний час, який приділила читанню книг різноманітної спрямованості, пройшла курс “Основи бізнесу та маркетингу” – треба вже змолоду думати про своє майбутнє! Разом із моїм тренером Тетяною Степановою поглибила свої знання у психології. Цей фактор є надважливим як у спорті, перед вирішальним стартом чи спробою, у навчанні, бізнесі, так і у звичайному житті. Головне, що я вам рекомендую – це не втрачати часу, і використувувати його по-максимуму в кожній ситуації!”

Не оминули тему гендерної рівності, а також  проблеми екології, які наразі надзвичайно актуальні. Слід відзначити, що тема рівних можливостей для дівчаток  і хлопчиків була провідною на Юнацьких Олімпійських ігор у столиці Аргентини, де Ярослава Магучіх  стала чемпіонкою.

Також Ярослава зізналась, що комфортно почуває себе в Україні, зі своїми рідними, батьками та сестрою, яка нещодавно зробила спортсменку тіткою. Але, у той же час, вона вже скучила за зборами, повноцінними тренуваннями та змаганнями, подорожами світом. Наприклад, Ярослава дуже вподобала Рим, Ватикан, куди хотіла б повернутись вже не на змагання, а у якості туриста. Дуже мріє спортсменка потрапити й в українські Карпати, де вона ще жодного разу не була.

Наприкінці зустрічі, легкоатлетку запросили відвідати навчальний заклад Дніпра, який носить ім’я засновника олімпійського руху та розповісти ліцеїстам на власному прикладі про олімпійські цінності. А таких історій,  за словами спортсменки, вона має вдосталь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *