Свято Олімпійського Тижня завітало до СЗШ №74 міста Дніпро

Вересень місяць є насиченим на різноманітні спортивні події. Але разом з тим є тут місце й проектам, що орієнтовані на масовий аспект. Так, за ініціативи НОК України та його голови Сергія Бубки на протязі другого-третього тижня першого навчального місяця на території всієї України тривають Олімпійські Тижні та Уроки. Активною в цьому аспекті є Дніпропетровщина!

Цього разу олімпійське відділення завітало до СЗШ №74 міста Дніпро, де в урочистій обстановці прийняло участь у відкритті Олімпійського Тижня та побачило справжнє свято спорту, здорового способу життя, посмішок та гарного настрою. У гості до школярів навчального закладу, який є одним із найдружніших у нашому великому місті, та завжди радує своєю майже домашньою атмосферою, завітали виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков та відомі у місті тренери-вихователі МДЮСШ зі спортивної гімнастики – Андрій та Діана Грибанови.

Щож за свято без показових виступів дітей, які готові продемонструвати своє вміння у виді спорту, яким займаються?! Учениці 9А класу Хімченко Катерина та Смирнова Валерія показали свої здібності в акробатично-гімнастичному номері, викликавши бурю овацій глядачів. Це не дивно, адже дівчата вже професійно тренуються та навіть працюють у Дніпропетровському державному цирку! Вони – гордість школи.

Але тут кожен ученик на особовому рахунку. І кожен є гордістю навчального закладу. Наприклад, кожен класс тут має свою, неповторну руханку. Що хлопці та дівчата й показали в міні-конкурсі на кращу руханку. А вся школа повторювала рухи за своїми колегами.

Трохи згодом пройшла естафета, а після неї стартував флешмоб на найбільшу кількість віджимань від полу. Кращі 5 учнів, які виконали найбільшу кількість віджимань, отримали призи від олімпійського відділення. Цікаво, що трьома з них стали представниці прекрасної статі! Також спеціальними призами були відмічені й переможці естафети й найзапальніші у виконанні руханки. А загалом школа №74 отримала у подарунок набір спортивного інвентарю та книги.

Після закінчення Олімпійського Уроку на присутніх цекав ще один приємний сюрприз вже від директора закладу – Антіпової Зої Анатолівни. Ним стали показові виступи та майстер-класи з козацького гарту, де діти мали можливість отримали інформацію про козаків, їх побут, познайомитись з усіма видами зброї,  а також власноруч спробували деякі елементи з ведення бою.

Олімпйські Уроки на Дніпропетровщині тривають! На черзі – справжній козацький край – Нікопольщина, на території якої у свій час були розташовані п’ять з восьми козацьких січей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *