Спортивна інфраструктура Дніпропетровщини – розвивається!

Цими святковими днями на Дніпропетровщині відбулося відкриття одразу декількох спортивних площадок та об’єктів. Так, голова Відділення НОК України в Дніпропетровській області, Президент Федерації футболу України Андрій Павелко у місті Дніпро урочисто вікрив одразу три нових футбольних майданчики.

Тепер тут будуть займатись учні та вихованці загальноосвітніх шкіл №2, №143 та школи №120, в якій починав своє шкільне навчання нинішній очільник українського футболу та обласного олімпійського відділення. Доречі, у школі №120 вчився й один з найвиличніших українських та європейських футболістів – Олег Протасов. У школі №2 більше ніж 100 років тому був відкритий один із перших футбольних стадіонів Дніпра. Тому, впевнені, що наявність якісних футбольних майданчиків надихне місцевих хлопчиків та дівчаток до зайнять футболом та спортом! А, згодом, тут з’являться та зійдуть нові зірки українського спорту!

Також в день Покрови Пресвятої Богородиці мешканці села Покровського на Нікопольщині святкували й День народження рідного села, яке влаштував й провів на найвищому рівні місцевий голова сільської ради Микола Хнюкало. Гостив тут й представник олімпійського відділення Дніпропетровщини – виконавчий директор Олександр Дювбаков, а також багато інших почесних гостей, серед яких Народний депутат України Андрій Шипко, очільники району, обласні та районні депутати.

Святкування було багатогранним: сповненим урочистостями, безліччю важливих заходів, цікавими конкурсами, нагородами та піднесеним настроєм всіх присутніх. День розпочався з відкриття та освячення стели біля Храму та святкової літургії. Потім відбулося урочисте відкриття власної пожежної частини у селі та нового сучасного спортивного комплексу.

Наразі це – сучасний футбольний стадіон з трав’яним покриттям, роздягальні, майданчики для міні-футболу, великого тенісу, пляжного волейболу, а також майданчик для малечі. У планах місцевого очільника – відкриття у кінці цього-на протязі наступного року чотирьох легкоатлетичних доріжок сучасного зразку, зони для метання, шахово-шашечного клубу, зали для настільного тенісу, душових кабін й навіть льодового катку!

На церемонії відкриття спортивного комплексу виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков подяками та наборами обласної олімпійської атрибутики відмітив тих, хто доклав головних зусиль для будівництва такого сучасного оазісу для зайнять фізкультурою та спортом у селі Покровському. Де, впевнений, згодом буде можливість проводити як обласні, так і всеукраїнські змагання та збори з різних видів спорту. Для бібліотеки місцевої ДЮСШ було подаровано набір книг – “Олімпійське сузір’я України” та футболки.

Приємно, що спортивна горомада та команда Дніпропетровщини не біжить в Європу, а створює власну українську, самобутню сучасну громаду для своїх мешканців! Честь вам і хвала!

Ще раз зі святами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *