Україна дізналася володарів спортивного «Оскару» – 2019

Україна дізналася імена володарів спортивного «Оскару», які протягом минулого року здобували перемоги на найпрестижніших змаганнях світу. Нагородження «винуватців» свята відбулося під час щорічної Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року».

Нам дуже приємно, що з десяти спортивних номінацій, що були представлені на церемонії цього року, в трьох переможцями стали представники Дніпропетровщини. Особисто чи у складі команди.

Так, у номінації “Олімпійська надія України” перемогу святкувала наша легкоатлетка Ярослава Магучіх! У минулому році Ярослава стала срібною призеркою чемпіонату світу серед дорослих з легкої атлетики (стрибки у висоту), володаркою світового рекорду серед спортсменів до 20 років, найкращою юною спортсменкою Європи (за версією Європейських Олімпійських Комітетів).

Найкращою збірною командою 2019 року було визнано чоловічу збірну України з фехтування на шпагах у складі дніпрянина Богдана Нікішина та його партнерів по квартету – Анатолія Герея, Ігоря Рейзліна, Романа Свічкаря. У році, що минув хлопці стали срібними призерами чемпіонату світу.

Нарешті, дніпровські футболісти Олександр Сафронов і Данило Бескоровайний у складі юнацької збірної України з футболу до 20 років виграли номінацію “Найкраща команда з ігрових видів спорту (збірна)“. Як відомо, наші юні футболісти вперше в історії вибороли звання чемпіонів світу з футболу U20!

Голова Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрій Павелко, Виконком органу та спортивний загал регіону вітають дніпрян-переможців і бажають майбутніх великих перемог на Олімпійських іграх-2020 у Токіо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *