У Дніпропетровській області пройшов #Чат з олімпійцями у рамках реалізації проекту #OlympicLab

Сьогодні у с.Орлівщина що під Новомосковськом Дніпропетровської області пройшов захід #Чат з олімпійцями у рамках реалізації проекту заснованого НОК України при підтримці “Coca-Cola Foundation” –  #OlympicLab. Захід відбувся завдяки технічній підтримці наших партнерів – мережі АЗС SKY та London English School.

#OlympicLab – це проект, який включає в себе 6 різних модулів, за допомогою яких діти-учасники проекту отримають навички, які стануть їм у пригоді як в житті, так і в спорті. Наразі ми приїхали до гостинно відчинившого нам свої двері дитячого табору “Перлина Придніпров’я” Дніпропетровської обласної ради. Й провели з більш ніж двома сотнями дітей модуль – чат з чемпіонами та лідерські навички. Також у заході взяли участь близько 30 дітей-пересленців з зони воєнних дій.

А повчитись дітлахам і поспілкуватись було з ким! Олімпійська чемпіонка Лондна-2012 з веслування академічного Катерина Тарасенко; чемпіон Європи, світу, юнацького олімпійського фестивалю-2017, світовий рекордсмен з метання молоту Михайло Кохан; чемпіонка Європи, світу, юнацького олімпійського  фестивалю-2017, рекордсменка Європи зі стрибків у висоті Ярослава Магучіх; ЗМС, чемпіон світу, рекордсмен світу з веслування академічного, тренер Іван Футрик; тренер та батько Михайла Кохана, Сергій, а також виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков.

Захід умовно було розділено на дві частини: перша з них пройшла у “живому” спілкуванні з гостями-олімпійцями в актовій залі, а друга – спортивна частина, яка пройшла на стадіоні та спортивних майданчиках табору.

Вже багато довелось провести подібних заходів у різних містах та районах Дніпропетровщини, але таких емоцій, й такого інтересу з боку дітей до наших олімпійців, їх спортивних досягнень ще не доводилось бачити! Стільки було бажаючих взяти автограф, сфотографуватись із олімпійцями, які, доречі, були для певної кількості аудиторії однолітками. А як результат – приклад для наслідування.

А скільки питань адресували діти різного віку кожному з гостей! Кращі автори цих запитань отримали спеціальні подарунки – футболки з особистим автографом олімпійця та флешка. Ну і завдяки партнеру проекту – компанії “Coca-Cola Foundation”, кожен без винятку учасник отримав особистий подарунок.

Вважаю, що всі залишились задоволеними від заходу, щиро дякували Національному олімпійському комітету України та нашим партнерам за гарний захід й можливість побачити та познайомитись із спортивною елітою Дніпропетровщини. Дехто навіть обіймав спортсменів! Такі емоції ніяк не можна підробити! Крім того, від голови відділення НОК України Андрія Павелка для керівництва табору було вручено також спортивний інвентар.

У другій частині спілкування на більш дорослих учасників чакала фізкультурна пауза. Разом з нашими олімпійцями вони зробили 5-хвилинну руханку, а також продемонстрували, на що вони здатні на футбольному та баскетбольному майданчиках, вуличних тренажерах.

Ну і як зазвичай буває в таких випадках, вінчало свято спорту та здорового способу життя загальне фото на згадку.

На останок дозволю собі лише одну ремарку: що не кажіть, а наші олімпійці – найкращі, найгарніші, найпозитивніші, найвідвертіші, найвідкритиші, найщиріші та ще багато най-най у світі! Далі буде! Проекти НОК України та відділення НОК України тривають!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *