У Дніпрі визначились переможці міського етапу вікторини “Знавці олімпійського спорту”

Напередодні Всесвітнього дня спорту  Дніпрі пройшов захід, який був направлений на виявлення кращих у знанні олімпійського спорту, історії Олімпізм – Всеукраїнський конкурс-вікторина серед учнівської молоді “Знавці олімпійського спорту”. Знавці з усіх восьми районів обласного центру змагались за титул найрозмнішого у двох вікових категоріях: 1-4 класів та 5-9 класів.

Серед учнів старших класів, показавши феноменальний результат, перемогу отримала представниця Фінансово-економічного ліцею міста Дніпро Маргарита Ігнатова. Вона правильно відповіла на 323 з 326 питань вікторини. А це становило 99 відсотків правильних відповідей! Другою з відчутним відставанням стала Каміла Мустафаєва (СЗШ №86), яка правильно впоралась “лише” з 278-ми запитаннями. Третім, розбавивши компанію дівчат, став Данило Целуйко з СШ №129. Його результат – 252 правильні відповіді.

Трохи більш щільною виявилась боротьба у наймолодшій віковій категорії. Пальму першості тут отримала Олеся Фесенко, що представляла НВК №42. Її результат – 148 правильних відповідей зі 152 запитань. Максим Святченко з СШ №134 був другим. Він поступився переможниці лишень однією правильною відповіддю – 147 “точних влучань”. Третьою у цій категорії фінішувала Анна Кучеренко з СШ №129 (135 “плюсиків”).

Партнером заходу традиційно стало Відділення НОК України в Дніпропетровській області. Усі переможці та призери отримали набори олімпійських подарунків від голови відділення Андрія Павелка та наших партнерів – Міжнародної язикової школи “London English School” (директор – Микита Ситнов).

Тепер на переможців очікує обласний фінал вікторини.

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *