У Дніпрі до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами пройшла масова акція та флешмоб

У 1987 році Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією постановила щорічно відзначати 26 червня як Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.

Активно до цієї дати долучились у Дніпрі. Тут громадська організація “Рух “Здорова нація”, обласне та міське управління патрульної поліції, обласна бібліотека для молоді, інші шромадські організації за участі Відділення НОК України в Дніпропетровській області спільними зусиллями організували та провели масштабний захід, ціллю якого було провернути увагу широких верств населення та молоді до проблеми наркотиків та наркотичної залежності.

У заході взяли участь начальник патрульної поліції Андрій Калюжний, голова ГО “Здорова нація” Світлана Вознесенська, виконавчий директор місцевого олімпійського осередку Олександр Дювбаков та представники студентської молоді, громадськості, інших організацій.

На початку заходу його учасники провели загальний танцювальний флеш-моб, завдяки якому планували привернути якомога більше уваги до проблем із палінням, вживанням алкоголю та звісно вживанню наркотичних речовин. Адже, лише одного разу, “лише спробувати”, “у житті потрібно спробувати все” – і ти вже у полоні наркотичної залежності. І лише спільними зусиллями різних організацій ми зможемо перемогти цей недуг нашої спільноти.

“Я бачу два шляхи для вирішення проблем паління, вживання алкоголю і наркотиків, – каже виконавчий директор В НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков. – По-перше, ми повинні почати роботу з пропаганди здорового та здравого способу життя, зайнять фізкультурою і спортом зі своїх сімей. Дорослі, батьки та родичі повинні бути прикладом для своїх дітей. По-друге, ми, як спортивна організація, повинні дати дітям та підліткам альтернативу вживанню будь-яких видів наркотиків. Наприклад, зараз у спортивному світі створено багато змагань, де можна стати олімпійським чемпіоном або призером у будь-якому виді спорту, наприклад, у 17 чи 18 років!”

Опісля всі охочі мали змогу підписати так звану “Клятву жити без наркотиків”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *