У Дніпрі зустрічали срібного призера чемпіонату світу з фехтування Богдана Нікішина

Сбогодні відбулась урочиста зустріч тимчасово виконуючого обов’язки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Батури з новоспеченим срібним призером чемпіонату світу з фехтування Богданом Нікішиним та його особистим тренером Ольгою Маркіною.

Також на зустрічі були присутні перший заступник голови Відділення НОК України в Дніпропетровській області Валерій Кондратьєв, заступник начальника управління молоді і спорту ОДА Андрій Панченко, директор ОШВСМ Діна Міфтахутдинова, виконавчий директор олімпійського осередку Олександр Дювбаков, представники ЗМІ.

Дмитро Батура привітав спортсмена і тренера з вдалим виступом на ЧС-2019. Богдан Нікішин розповів про хід світової першості, про те, що виступав, як то кажуть, на уколах – бо дуже непокоїть спортсмена ахіл та лікоть. Потрібна мелична допомога, аби до листопада, коли плануються наступні ліцензійні змагання у фехтуванні, бути у повній фізичній формі.

Валерій Кондратьєв зазначив, що наші спортсмени – це герої сучасної України. Адже через їх здобутки в першу чергу світ дізнається про нашу країну. А отже вони, видатні олімпійці повинні висвітлюватись у пресі, на бігбордах міста та області. Щоб на таких людей рівнялась наша молодь.

Також Дмитро Батура повідомив, що він підписав відповідне розпорядження голови ОДА щодо призначення 15-ти провідним атлетам регіону щомісячних стипендій для підготовки до Олімпіади-2020! Звичайно, до цього списку входить і дніпровський мушкетер Богдан. Й на найближчій сесії Дніпропетровської обласної ради це питання буде винесено на ухвалення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *