У Дніпрі Олімпійський чемпіон Юрій Зайцев зустрівся з учнями СЗШ №74 в рамках проекту #OlympicLab

Напередодні в обласному центрі Дніпропетровської області пройшов модуль проекту НОК України #OlympicLab “Здоровий спосіб життя”, в якому взяв участь Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев. Зустріч відбулася на базі СЗШ №74 міста Дніпро й пройшла під гаслом “Оберешь здоров’я – матимешь майбутнє”. Нагадаємо, що подібні заходи є можливими за підтримки обласного бюджету та наших партнерів – мережі АЗС SKY.

Учні 11-го класу підготували цілий блок інформації, як кожен з них бачить та розуміє для себе поняття “Здоровий спосіб життя”. А це: фізичне, ментальне, психічне та психологічне, емоційне здоров’я, відсутність шкідливих звичок, наявність фізичних навантажень, збалансоване харчування та водний баланс, позитивне мислення та інші. Про всі ці речі та звички говорили самі школярі, а також обговорювали їх із зірковим гостем, який пройшов довгий і зірковий шлях у житті і спорті – Юрієм Зайцевим. Дехто навіть розповідав про власний життєвий досвід!

Юрій Зайцев розповів про свою спортивну кар’єру, досягення, а також ділився з дітьми досвідом, як йому заняття спортом допомогли у житті, з якими проблемами зіткнувся він, які мав відволікаючі фактори, і як з ними зумів впоратись. Наприкінці теплої, майже домашньої застрічі, всі присутні зійшлись на думці, як важливо займатись спортом, фізичною активністю та вести здоровий спосіб життя. Дякуємо за запрошення директора навчального закладу Зою Антипову та вчителя фізичного виховання Оксану Шевченко.

Як приклад здорового харчування діти власноруч виготовили пиріг, який скуштували разом з гостями. Гадаю, свято вдалося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *