У Дніпрі олімпійці долучились до акції “Здай кров – врятуй життя Героя!”

Сьогодні у Дніпрі у лікарні імені Мечникова за ініціативи головного лікаря Сергія Риженка, який до того ж є членом виконкому Відділення НОК України в Дніпропетровській області та головою обласної федерації стрільби, пройшов надважливий соціальний захід під гаслом: “Здай кров – врятуй життя Героя!”

В ході акції активісти звідусіль взяли у ній участь. Адже, в Україні йде війна і лікарня ім.Мечникова є одним із головних об’єктів, куди майже кожного дня надходять поранені українські бійці, й їм конче потрібна донорська кров, аби вижити…

Цього разу до заходу долучились дніпровські уславлені олімпійці – чемпіонка Олімпійських ігор в Лондоні-2012 з академічного веслування Анастасія Коженкова та срібна призерка Ігор-1996 в Атланті з цього ж виду спорту Діна Міфтахутдинова.

“Саме в цей день, коли весь світ об’єднується на такій важливій справі, хочеться дарувати частичку себе й свого серця з нашим Героям, які кожного дня захищають кордони України й наших дітей від ворога! Можливо й наша капля крові допоможе врятувати життя Героїв”, – сказала у промові Діна Артурівна, директор Обласної школи вищої спортивної майстерності.

Дніпро – найпатріотичніше місто! Робимо добрі справи разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *