У Дніпрі пройшла “Зелена миля”

Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018» проводиться 1 червня в різних регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або паркових зонах, стадіонах та інших місцях.

Метою заходу, який організований Спортивною студентською спілкою України, Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України та Національним олімпійським комітетом України, є популяризація здорового способу життя та привернення уваги до важливості охорони навколишнього середовища.

«Зелену милю» (1 609 метрів) сьогодні у Дніпрі, Кам’янському та інших містах та районах Дніпропетровщини долали представники студентської молоді. Також захід став продовженням низки заходів, присвячених святкуванню Олімпійського дня. На церемонію відкриття центрального заходу в обласному центрі завітали: ректор Придніпровської академії фізкультури та спорту, срібний і бронзовий призер Олімпійських ігор з боксу Віктор Савченко, начальник комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Євген Буря, заступник начальника управління фізичної культури і спорту Дніпропетровської ОДА Андрій Панченко, виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков.

Після чого представники всіх ВУЗів міста Дніпро разом пробігли «Зелену милю». Якщо хтось ставив перед собою ціль – участь у проекті і доєднання до проблем сучасності, то дехто був більш амбіційним у своїх метах. Саме вони й стали переможцями. Серед дівчат це: Лілія Целуйко (3 місце, Придніпровська академія фізкультури та спорту), Валерія Сорокотяга (2 місце, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ) та Олена Курбанова (1 місце, Придніпровська державна академія будівництва і архітектури). Час переможниці склав 5:15.6 хв.

У забігах серед хлопців результаті наступні: Руслан Коробан (3 місце, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ), Сергій Вислоцький (2 місце, Придніпровська академія фізкультури та спорту), переможцем з часом 4:22.3 хв. став викладач Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту.

Усі призери й переможці отримали подарунки від голови олімпійського відділення Андрія Павелка – набори олімпійської атрибутики, книги, а також спеціальні призи від наших партнерів – мережі АЗС SKY та фітнес-центрів FitCurves.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *