У Дніпрі пройшла зустріч вихованців Агроуніверситета з олімпійцями

У Дніпрі пройшов олімпійський урок для вихованців Державного Дніпропетровського аграрно-економічного університету. А у гості до аграріїв-першокурсників – а це – більше 100 студентів, завітали Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев та срібна призерка ОІ з веслування академічного, директор Обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдинова. Крім зіркових гостей на зустріч також завітали проректор з виховної роботи навчального закладу Петро Охмат; голови обласної та міської федерацій важкої атлетики Дмитро Бровко та Олександр Удовицький відповідно; Заслужений тренер України з важкої атлетики Микола Прядко; завідуюча кафедри фізвиховання Олена Іващенко та виконавчий директор В НОК України Олександр Дювбаков.

Місце зустрічі – а саме Агроуніверситет було обрано не випадково. Адже саме у цих стінах зростали зірки спорту, як важкоатлети Султан Рахманов, Юрій Зайцев, Олег Прошак, Микола Лопатін, Микола Падковиченко; легкоатлетка Анна Рижикова-Ярощук та інші. Саме в цьому залі щорічно проводяться турніри пам’яті Султана Рахманова та його тренера Едуарда Бровка. Подивитис за перебігом цих змагань приходить левова частка здобувачів освіти.

Ціллю зустрічі зі студентами було познайомити їх з зірковими біографіями олімпійців, розповісти їм про користь занять фізичною культурою, відповісти на цікавлячи їх запитання. І обидва гостя впоралися з поставленою задачею на п’ятірку з плюсом! Також аби не перетворювати спілкування лише на усну форму, другу частину уроку зайняли показові виступи та майстер-класи. Звісно ж, з важкої атлетики. Дівчата, хлопці різних вагових категорій показали всю красоту улюбленого виду спорту, змусивши присутніх якомога голосніше плескати у долоні. Особливі овації глядацької аудиторії завоював майстер спорту, чемпіон Європи серед ветеранів Віктор Летучий. Також слід відзначити, що основу тих, хто робив показові виступи склали якраз вихованці того ж Агроуніверситету, але старших курсів. Дехто з них прийшов до зали важкої атлетики лише на першому курсі, а вже за кілька років вони демонстрували свой клас для першокурсників.

Ну а завершилось спілкування – традиційними загальними фото, селфі та автографами. Вважаю, що такі зустрічі дуже важливі задля збагачення наших славних олімпійських видів спорту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *