У Дніпрі пройшла незвичайна соціологічна фокус-група з школярами

Напередодні у Дніпрі пройшла незвичайна соціологічна фокус-група. Це був перший подібний досвід для нас. Вона стала можливою завдяки плідній співпраці Відділення НОК України та Дніпровського національного університету (ректор – М.Поляков). А її учасниками стали…школярі різного віку, навчальних закладів та зацікавлень. Справа в тому, що більшість своїх заходів олімпійське відділення проводить саме для дітей шкільного віку. Тому у нас й виникла ідея проведення такого зібрання, ціллю якого було виявлення інноваційних ідей під час проведення спортивно-масових заходів, які вже давно стали візитівкою Дніпропетровщини.

Тож, за підтримки студентів-практикантів ДНУ, та наших партнерів – мережі АЗС SKY, ми отримали базу й всі необхідні умови для проведення заходу у ресторані “Roadhouse”. Також гостями фокус-групи стали: чемпіон світу, учасник трьох Олімпійських ігор з фехтування Богдан Нікішин; виконавчий директор олімпійського осередку Олександр Дювбаков; представник Міжнародної антинаркотичної асоціації Олександр Шуляк; представники молодіжного руху Дніпропетровської області; вчитель фізичної культури ССЗШ №142 м.Дніпро ім.П’єра Де Кубертена Вікторія Михайлова. Дякуємо Управлінню освіти Департаменту гуманітарної політики м.Дніпро, особисто директорам навчальних закладів за допомогу у проведенні заходу.

Скажу одразу – були побоювання щодо максимальної відкритості дітей до відвертої розмови на тему, що їм подобається у наших заходах, що потрібно модернізувати й над чим попрацювати, а від чого взагалі відмовитись. Спочатку бесіди так воно й було. Але після того, як учасники заходу ближче познайомились один з одним, й перестали соромитись, почалась плідна робота. Вона виявилась дуже продуктивною і цікавою. Причому, як для організаторів, так і для самих дітей, які були м’яко кажучи здивовані тим, що нарешті у них, як у цільової аудиторії, спитали, якими саме вони хотять бачити наші спортивно-масові заходи у Дніпрі та області. Прозвучало багато ідей: щодо організації фестивалей, їх анонсування, проведення, наповнення активностями різних напрямків, цікавими для самих майбутніх учасників. Також ми почули, чим може бути вмотивований молодий чоловік, аби взяти участь у такому заході. Вкотре побачили необхідність максимально поширювати такі заходи з-за меж крупних міст у райони та села області та багато іншого.

Загалом, така зустріч з молоддю була першим досвідом для нас. Ми почули багато ідей та інновацій, ідей для нових проектів. Тепер справа – розшифрувати та сформулювати ці ідеї, а, головне – реалізувати їх у майбутніх заходах! А з результатами дослідження ми також обов’язково познайомимо наших читачів. Адже це – наші діти!

Наприкінці зустрічі діти отримали подарунки від головного олімпійця Дніпропетровщини Андрія Павелка. А також у рамках одного з напрямків проекту НОК України #OlympicLab, а саме – “Чат з чемпіонами та лідерські навички”, мали можливість поспілкиватись за чашкою чаю у неформальній обстановці з Богданом Нікішиним. Виявилось, для того, щоб отримати справжнє задоволення молоді потрібно не так вже й багато…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *