У Дніпрі пройшли змагання з велосипедного спорту серед ЗМІ регіону

Цими вихідними у Дніпрі за підтримки Відділення НОК України в Дніпропетровській області пройшли змагання особисто-командного чемпіонату з велосипедного спорту серед представників ЗМІ Придніпров’я. Організаторами виступили спортивно-оздоровчий журналістський центр “Тригол” та обласне відділення НСЖУ. Заїзди відбулися на стадіоні Дніпровського національного університету у міському парку імені Ю.Гагаріна.

Велосипедний спорт – новий вид змагань для журналістської братії Дніпропетровщини. Але не дивлячись на це, й на інші перепони, змагання пройшли на найвищому рівні. Загалом, у них взяли участь 11 медійних колективів (по три учасники в кожній команді) з Дніпра, Новомосковська, Кам’янського та Магдалинівського району. Тішить, що до змагань серед дорослих долучились і юні “спортсмени” – “чудова п’ятірка” малечі, які на дитячих велисипедах долали дистанцію в одне стадіонне коло. Всі інші – і жінки, і чоловіки проїхали по п’ять кіл навколо чаши стадіону.

Звісно, поряд з організаційними моментами, обласне олімпійське відділення також виставило свою команду на перегони. Це: виконавчий директор організації Олександр Дювбаков, срібний та двічі бронзовий призер чемпіонатів Європи з веслування академічного Станіслав Козодой, й постійна учасниця команди, хокеїстка Яніслава Кротенко. Саме двоє останніх були найшвидшими серед усіх учасників. Станіслав Козодой з результатом 3,39 хв. майже на півхвилини був бистрішим за срібного призера – Владислава Воловика (газета “Приватний підприємець”). Серед дівчат з часом 4,49 хв. першою фінішувала також “олімпійка” Яніслава Кротенко. Друга – Анастасія Зайцева (Дніпровська обласна організація НСЖУ).

Олімпійська команда була найшвидшою й у загальнокомандному заліку – 13,58 хв. Срібні медалі вибороли “Яна Гаркуша і Ко” – 15,45 хв. “Бронзовою” стала команда “Родина Героя” – 16,22 хв.

На завершення, як завжди, переможці та призери отримали медалі й кубки від організаторів та чудові олімпійські подарунки від НОК України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *