У Дніпрі пройшли змагання з STREET WORKOUT

Днями в обласному центрі Дніпропетровської області пройшло свято спорту та здорового способу життя – змагання з STREET WORKOUT. Захід пройшов за підтримки Відділення НОК України в Дніпропетровській області. Загалом у силових дисциплінах, стрітліфтингу та фристайлі взяли участь близько двох сотен учасників та вболівальників з нашого та інших регіонів України. Таких, як Київ, Харків, Полтава, Запоріжжя, Херсон та інших.

Атлети змагались у двох дисциплінах – стрітліфтингу та фристайлу. Стрітліфтинг – силова дисципліна, в якій атлети з максимальним додатковим вісом роблять по одному віджиманню на брусах та на турніку. Тут знову не було рівних представнику Нової Каховки Херсонської області, який тут є найсильнішим в Україні – у сумі двох дисциплін – підтягування та віджимання на брусах він набрав загалом 195 кг!

У фристайлі спортсмени демонстрували свої здібності та найкращі якості, виражаючись терміном з фігурного катання, у задовільній програмі. Це був своєрідний експромт від кожного та ярмарка талантів. Перемогу тут отримав Кирило Карабут з Харківа, другим був полтавчанин Сергій Фесенко, а третій – киянин Дмитро Абдул. Найкращий з представників Дніпропетровщини Вячеслав Дяченко фінішував лише на шостому місці.

Щож, свято спорту, сили, здоров’я, краси, драйву, здорового способу життя вдалося на славу! А на прикінці його, як то й повинно бути, переможці, призери та найкращі у своїх дисциплінах атлети отримали кубки, медалі, грамоти та спеціальні призи від спонсора заходу – олімпійського відділення та його голови Андрія Павелка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *