У Дніпрі пройшло відкрите свято флорболу “Junior Dnepr Open 2017”

Неабиякої популярності та розвитку отримує просторами України відносно новий для нас вид спорту – флорбол. Для тих, хто не в темі, я к кажуть, це – дві одвічні мрії хлопчаків, з’єднані в одну гру. У літній період ми всі мріяли грати у футбол, а от взимку – у хокей. Так от флорбол дає можливість в будь-який період року, на будь-якому покритті грати у футбол і хокей одночасно! А скільки калорій, енергії та емоцій витрачаєшь під час лишень одного тренування або гри!

Останніми днями у Дніпрі за ініціативи обласної федерації флорболу та за підтримки Відділення НОК України в Дніпропетровській області й управління спорту Дніпровської міської ради пройшов відкритий Кубок міста серед дітей до 12 років – “Junior Dnepr Open 2017”. Всього у змаганнях взяли участь 10 колективів. Вісім з них – це кращі команди обласного центру Дніпропетровщини, ще дві команди були складені із збірних міста Новомосковськ та міста Запоріжжя. На попередньому етапі команди було поділено на три групи – дві по тр и колективи, і ще в одній групі виступили чотири команди. До наступного раунду виходили переможці “малих” груп, та дві кращих дружини “великої” групи.

В результаті змагань, першість отримали представники Дніпра. Так, у “втішному фіналі” зійшлись школярі міських дев’ятої та 148 школ. Рахунок – 3:1 на користь перших. Судьбу ж переможця фіналу, в якому зійшлися школи №128 та ЗОШ №75, довелося виявляли в серії післяматчевих булітів. Основний час закінчився внічию 1:1. Врешті-решт влучнішими у післяматчевій лотереї виявились школярі навчального закладу № 75. Це не дивно, адже тут вже тривалий час працюють найкращі тренери з флорболу. Подібні змагання у різних вікових групах планується проводити у Дніпрі й у майбутньому.

На церемонії нагородження кожна команда-призер та учасник отримали гарні призи та подарунки від олімпійського відділення та особисто його голови – Андрія Павелка. А головне – незабутні враження, емоції, та бажання нових подібних зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *