У Дніпрі пройшов благодійний заплив на каяках для допомоги дітям з аутизмом

Метою заходу, в якому взяли участь олімпійці регіону, відомі спортсмени та пересічні громадяни міста Дніпро було привернути увагу суспульства до такого важливого соціального питання, як дитячий аутизм. Загалом, близько півсотні любителів активного способу життя стартували у “водній” акції.

Спільними зусиллями івент організували Відділення НОК України в Дніпропетровській області, спортивний клуб “Престиж”, а також – низка активних громадських організацій та благодійний фонд «Дитинство за гранню – лінія життя».

Серед відомих олімпійців Дніпропетровщини, що взяли участь у благодійному заході біли: Олімпійська чемпіонка Лондона-2012 з академічного веслування Яна Дементьєва, чемпіон світу та новоспечений срібний призер ЧС-2019 з фехтування Богдан Нікішин, підтримали заплив також срібна призерка ОІ-1996 Діна Міфтахутдинова, бронзова призерка Олімпіади-2012 з легкої атлетики Анна Рижикова-Ярощук, Яна Клочкова, Денис Силантьєв та інші. Також спробували себе у каякингу виконавчий директор В НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков, керівник СК “Пристиж” Ігор Болдін, голова федерації екстремальних видів спорту області Максим Семенов та інші гості.

За задумом організаторів, учасники заходу були розділені на дві групи та стартували до місця зустрічі Фестивального причалу з двох локацій – з Монастирського острову та з протилежного берега річки Дніпро з пляжу Сагайдак. На Фестивальному причалі учасників запливу чекали діти-вихованці дитячого благодійного фонду «Дитинство за гранню – лінія життя» із сюрпризом – власноруч виготовленими поробками із кольорової мозаїки. Ці подарунки вдячні діти передали кожному учаснику заходу. А всі кошти, що були зібрані з благодійних внесків, були передані на рахунок Фонду й будуть витрачені на арт-терапію. Це – метод лікування дітей через засоби образотворчого мистецтва, що має на меті вплив на психоемоційний стан дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *