У Дніпрі пройшов обласний фінал спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя-2018″

Фінал традиційно пройшов на базі Дніпропетровського вищого училища фізичної культури (директор – Михайло Лельчицький), яке знову гостинно відкрило свої двері для кращих з кращих команд проекту “Олімпійське Лелеченя-2018” на Дніпропетровщині.

На святі були присутні гості: провідний спеціаліст обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Гут Людмила Миколаївна, виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення НОК – Дювбаков Олександр Сергійович, діючі спортсмени Дніпропетровського Вищого училища фізичної культури, заступники директора ДВУФК Володимир Маменко, Любов Куліш та Ігор Бері, стипендіат відділення НОК Ала Гриб та інші гості.

За доброю традицією, на наші фінали ми запрошуємо професіональних спортсменів з різних видів спорту, які одночасно є й гостями свята спорту, й проводять з ними майстер-класи, розповідаючи про свої види спорту. Отже, у цьому році у гості до нас завітав баскетбольний клуб “Дніпро-2” на чолі із старшим тренером, очільником збірної України U-18 Дмитром Марковим, а також обласна федерація флорболу, яка була представлена виконавчим директором Сергієм Мирошниченком.

Цього разу до суперфіналу області вийшли шість найкращих команд, які змагалися за звання найсильнішої в Дніпропетровській області Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське Лелеченя-2018”, партнерами якого цьогоріч стали мережа АЗС SKY та мовна школа London English School (директор – Микита Ситнов). Жорсткий відбір, аби потрапити до обласного фіналу, подолали аксакали – команди Дніпра, Кам’янського, Нікополя та семиразовий переможець проекту – команда Кам’янської школи. Крім них свої вміння презентували двоє новачків, які, сподіваємось, у майбутньому стануть традиційними учасниками проекту – Приміська школа Нікопольського району та Калинівська школа Широківського району. На відміну від минулорічних фіналів, у нинішньому році переможця було спрогнозувати дуже важко. Фаворита не було.

Як показав хід змагань, ця теза тільки підтвердилась. У кожному з видів змагань боротьба йшла дуже запекла. Так, у першому конкурсі “Вікторина” не було рівних дебютанту – Приміській ЗОШ Нікопольського району (вчитель – Андрій Фініковський). Естафету з серьйозним гандикапом виграли учні школи №23 міста Кам’янське. Отже, ситуація склалась таким чином, що перед останнім видом змагань – гра волейбол, дві команди набрали однакову кількість балів. Це – Приміська ЗОШ та Кам’янська ЗОШ. Вони прогнозовано дійшли до фіналу волейбольного турниру, котрий обслуговував суддя республіканської категорії Юрий Белоус, й стало зрозуміло: хто переможе в цій грі, той переможе й в усьому фіналі.

Зрештою, показавши більшу вправність продемонстрували новачки – учні Приміської ЗОШ, які перервали гегемонію перемог Кам’янської школи. Вони виграли волейбольний фінал доволі легко – 15:6, 15:8 й заслужено здобули доволі сенсаційну перемогу. Третіми фінішували представники школи №142 міста Дніпро, які нещодавно першими й поки єдиними в Україні отримали статус школи імені П’єра Де Кубертена. Вони набрали однакові кількість балів разом із одним із минулорічних фіналістів національних змагань – СЗШ №6 м.Нікополь, але перевершили суперників в естафеті, здобувши бронзу. Несподівано гарний рівень підготовки показали учні сільської Калинівської школи Широківського району. Вони лише чудом прогали півфінал у змаганнях з волейболу, але виграли у “втішному” фіналі. Високий рівень показали хлопці та дівчата СШ №23 Кам’янського, але з-за технічної помилки у формуванні складу, вони не змогли сподіватись на одне з призових місць.

Виконавчий директор обласного осередку НОК Олександр Дювбаков, передав щирі вітання та цінні подарунки усім учасникам фінальних змагань від голови Дніпропетровського регіонального відділення НОК України – Андрія Павелка. Також кожна команда отримала спеціальні подарунки від наших партнерів – мережі АЗС SKY та мовної школи London English School.

Наостанок хочеться побажати успіхів команді-переможниці та їх наставнику, вчителю фізичної культури Фініковському Андрію Сергійовичу у фіналі Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» у Києві. Бажаємо продовжити славні традиції перемог наших команд у Всеукраїнських фіналах!

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *