У Дніпрі пройшов турнір з волейболу на призи олімпійського чемпіона Олега Молибоги

Напередодні у Дніпрі завершився черговий традиційний турнір з волейболу серед вихованців коледжів та технікумів Дніпропетровської області на призи Олімпійського чемпіона Олімпіади-1980, срібного призера Монреаля-1976, 2-разового чемпіона світу та 4-разового чемпіона Європи, одного з кращих нападників другого темпу в історії волейболу Олега Молибоги. Змагання пройшли за підтримки та партнерства Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Цей рік є особливим. Тому що у 2020 виконується рівно 40 років з моменту золотої олімпійської нагороди нашої волейбольної дружини. І на даний час це – нажаль остання така ВЕЛИКА перемога нашого волейболу. Тому й рівень підготовки і проведення турніру бів відповідним – високим.

Вісім команд майстрів “крилатого м’яча” змагались за старовинний красень-кубок на майданчику Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. Крім хазяїв це були представники: Автодорожнього коледжу, Придніпровського коледжу енергетики та інформаційних технологій, Дніпровського базового медичного коледжу, Монтажний коледж, Дніпровський коледж залізничного транспорту, Індустріальний коледж та Дніпровський коледж ракетно-космічного машинобудування.

На попередньому етапі команди були розбиті на дві групи по чоттири колективи, де провели ігри за круговою системою. Далі були стикові поєдинки, за результатами яких були визначені команди, що посіли всі вісім місць. У фіналі зустрілись “ДТРеК” (тренер – Заслужений тренер України з волейболу Василь Бубнов) із своїми одвічними суперниками – “Медиками”. Саме останні розпочали зустріч дуже потужно і змогли повести у партіях – 1:0. Але потім “затемпературили” і поступились у двох останніх вирішальних партіях, віддіавши суперникам титул переможців – 1:2. Бронза дісталась “Енергетикам”.

“У своїй діяльності НОК України приділяє дуже велику увагу проведенню заходів та змагань, які присвячені нашим видатним чемпіонам і призерам Олімпійських ігор. Адже саме на їх прикладах повинна зростати, кріпнути й розвиватися наша молодь”, – сказав у своїй короткій промові виконавчий директор В НОК України Олександр Дювбаков.

Всі учасники турніру отримали гарні комплекти олімпійських подарунків від голови Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрія Павелка, обласної влади і наших партнерів – мережі АЗС SKY та London English School.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *