У Дніпрі пройшов Х ювілейний турнір з волейболу на призи олімпійського чемпіона Олега Молібога

З вівторка по четвер у Дніпрі проходили змагання з волейболу на призи олімпійського чемпіона Олімпіади-1980, срібного призера Монреаля-1976, 6-разового чемпіона світу та Європи Олега Молібога. У цьому році це вже був ювілейний Х турнір. Змагання пройшли за допомоги та партнерства Дніпропетровського обласного відділення НОК України та Дніпропетровської міської федерації волейболу.

У фінальному етапі турніру взяли участь 4 колективів – збірні, складені з вихованців коледжів міста Дніпро, а також та команда Дніпропетровського вищого училища фізичної культури. Усі учасники фіналу зіграли один з одним по коловій системі.

На відміну від минулорічних змагань, в цьому році учасники змогли створити достойну конкуренцію “фізкультурникам”. Можливо частково за рахунок того, що кращі їх волейболісти виступали на іншому турнірі. Боротьба була запеклою, але вигравши три з троьох своїх поєдинків, першу сходинку достроково завоювала команда Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу (тренер – ЗТУ з волейболу Василь Бубнов). На другому місці опинились хлопці з Дніпропетровського монтажного коледжу, треті – Дніпропетровський медичний коледж. Замкнули ранжир студенти ДВУФК. Зрештою, змагання пройшли у гідній боротьбі та конкуренції. Поодиноко виблискували юні таланти у кожній з команд.

Всі учасники турніру отримали комплекти подарунків від голови Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрія Павелка. Ну а спеціально придбаний Олегом Молібога красень-кубок потрапив до рук капітана команди Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу.

 

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *