У Дніпрі пройшов центральний обласний захід Олімпійський урок-2019

Днями у Дніпрі пройшов центральний обласний захід Олімпійський урок-2019. Захід був організований Відділенням НОК України в Дніпропетровській області, за підтримки управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА і управління спорту Дніпровської міської ради, та відбувся в рамках святкування Європейського тижня спорту.

Почесними гостями свята спорту та навчання стали уславлені олімпійці регіону і функціонери, які були запрошені на свято олімпійським відділенням. Це: губернатор Дніпропетровщини Олександр Бондаренко; голова обласної ради Гліб Пригунов; заступник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай; начальник управління молоді і спорту ОДА Олександр Пшеничников; дворазовий призер ОІ з боксу, ректор ПДАФКіС Віктор Савченко; срібний призер Олімпіади-1996 з веслування академічного, директор ОШВСМ Діна Міфтахутдинова; олімпійські чемпіони з веслування академічного Анастасія Коженкова і Катерина Тарасенко; з вітрильного спорту Ігор Матвієнко; з важкої атлетики Юрій Зайцев; чемпіон світу, триразовий учасник Олімпійських ігор з фехтування Богдан Нікішин; бронзовий призер ІІІ літніх ЮОІ з дзюдо Олег Вередиба; срібний призер ЧЄ з сучасного п’ятиборства Владислав Ридванський; срібна призерка ЧЄ з боксу Анастасія Черноколенко; члени виконкому В НОК України, голови федерацій з видів спорту, ФСТ, ветерани, почесні тренери та інші.

Після стислої урочистої церемонії відкриття свята, слів привітання від перших осіб області, ведучий Анатолій Шинкаренко зачитав текст привітання з відкриттям Олімпійського уроку від президента НОК України Сергія Бубки. А вже після того, як прозвучав гімн олімпійців України, всі присутні на святі разом виконали руханку під орудою Богдана Нікішина! Загалом, у заході взяли участь близько двох тисяч учасників, організаторів та гостей.

І – взяли старт своєї роботи всі присутні спортивні локації. Яких також було на святі спорту та здорового способу життя чимало – близько трьох десятків. Серед яких: футбол, стрільба з луку, плавання, батут, академічне веслування, петанк, дартс, стрільба, ВМХ, карате, спас, тхеквондо, дзюдо, айкідо, бадмінтон, баскетбол, флорбол, боротьба, ушу, черліденг, важка атлетика, велосипедний спорт, сучасне п’ятиборство, хокей, фехтування, вітрильний спорт, гандбол, локація ССЗШ “Ліцей №142 ім.П’єра Де Кубертена”, а також – нові для нас локації з панна-футболу та авіамодельного спорту.

Кожен учасник мав ознайомитись з представленим видом спорту, отримати інформацію про нього, власноруч спробувати зробити прості вправи, поспілкуватись з видатними олімпійцями чи атлетами, хто представляв ту чи іншу локацію. Тобто – отримати повне уявлення про представлені на нашій ярмарці спорту його різновиди. Крім цього, кожен учасник отримав набор олімпійських сувенірів та атрибутики від НОК України та В НОК України. А найактивніші та найщасливіші по закінченні заходу зуміли виграти спеціальні подарунки в ході розіграшу від наших партнерів – корпорації “Biosphere”.

Що ж, чергове свято спорту та знань Олімпійський урок-2019 відійшло у минуле. Від участі у ньому виграли абсолютно всі. Федерації зуміли максимально презентувати свої види спорту. Учасники не тільки отримали нові вміння, знання та знайомства, а ще й олімпійські сувеніри. А самі олімпійці отримали порцію позитиву, “живого” спілкування, емоцій, селфі та багато іншого!

До зустрічі у наступному році! Там буде ще набагато краще і цікавіше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *