У Дніпрі пройшов черговий волейбольний турнір І.Маліночки

Черговий традиційний турнір з волейболу серед дівчат на призи чемпіонки світу та Європи Ірини Маліночки-Горбатюк пройшов напередодні у Дніпрі. Змагання пройшли за підтримки та партнерства Відділення НОК України в Дніпропетровській області. Ігри відбулись на базі Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. За перемогу цього разу боролись 6 дівочих колективи області.

Це: Дніпровський транспортно-економічний коледж, Дніпровське базове медичне училище, Дніпровський політехнічний коледж під керівництвом ЗТУ Шпиньова, ДЮСШ м.Новомосковська під руководством Бориса Рублевського, СДЮСШОР м.Дніпро та Придніпровський металургійний коледж м.Кам’янське.

Почесними гостями свята стали: Заслужений працівник культури України, легендарний спортивний журналіст Анатолій Косий, виконавчий директор олімпійського відділення Олександр Дювбаков та голова міської федерації волейболу Андрій Ляшенко.

В результаті запеклих волейбольних боїв, перемогу здобули представники Дніпровського транспортно-економічного коледжу. Другими фінішували гравчині з ДЮСШ м.Новомосковська. Нарешті, останнє призове місце зайняла команда Дніпровського політехнічного коледжу.

Усі команди-призери були нагороджені подарунками Відділення НОК України в Дніпропетровській області та його голови Андрія Павелка, та наших партнерів – мережі АЗС SKY та London English School.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *