У Дніпрі пройшов черговий за ліком турнір з волейболу на призи Олега Молібога

Щойно у Дніпрі завершився черговий, одинадцятий за ліком турнір з волейболу серед вихованців коледжів та технікумів міста Дніпра. За традицією, змагання проводились на призи Олімпійського чемпіона Олімпіади-1980, срібного призера Монреаля-1976, 2-разового чемпіона світу та 4-разового чемпіона Європи Олега Молібога. Змагання пройшли за підтримки та партнерства Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

“Наш Алік” – так шанобливо й по своєму ласкаво називають Олега Молібога у волеубольних колах Дніпра та України. Спортивна слава прийшла до Олега досить рано – у 23 роки, коли він з великою волейбольною командою у віці 23-х років повернувся із сріблом Монреаля-1976. Він був дуже охайним – як у житті, так і на волейбольному майданчику. У грі він був інтелектуалом. Там де інші покладались на сильний удар, вже зараз Олег Олексійович надавав перевагу тонким підкруткам, підрізкам, обводкам блоків, технічним діям. Хоча міг, звичайно, й прикластись “від душі”! Через чотири роки з другої спроби Олег Молібога виграє Олімпіаду-1980, де визнається найтехнічнішим гравцем й потрапляє до символічної збірної Ігор. Міг би грати ще й ще, але травми замучили, а довго так не протягнешь…Після завершення спортивної кар’єри Олег Молібога обрав тренерський курс, й наразі є Заслуженим тренером з волейболу. На цих теренах працює до теперішнього часу.

Шість команд майстрів “крилатого м’яча” змагались за красень-кубок на майданчику Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. Крім хазяїв це були представники: Автодорожнього коледжу, Дніпропетровського вищого училища фізичної культури (U-14), Технікуму енергентики та інформаційних технологій, Технікуму зварки та електроніки ім.Патона та Дніпровського базового медичного коледжу.

На попередньому етапі команди були розбиті на дві групи по три колективи, де провели ігри за круговою системою. Далі були утворені півфінальні пари, переможці яких розіграли у вирішальній зустрічі звання переможця. У фіналі зустрілись “ДТРек” (тренер – Заслужений тренер України з волейболу Василь Бубнов) з “Медиками”. Перші зрештою виявились сильнішими – 2:0 у партіях. Бронза дісталась “Енергетикам”, на четвертій сходинці юні представники ДВУФК, які через подібні змагання набувають безцінного досвіду та психологічної витривалості для майбутніх перемог на різних рівнях у Всеукраїнських змаганнях.

Всі учасники турніру отримали комплекти подарунків від голови Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрія Павелка і наших партнерів – мережі АЗС SKY та London English School.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *