У Дніпрі пройшов черговий IV турнір на призи Діни Міфтахутдинової

У Дніпрі пройшов черговий Відкритий турнір з веслування академічного на призи срібної призерки Олімпіади-1996 в Атланті, директора Обласної школи вищої спротивної майстерності, ЗМСУ Діни Міфтахутдинової. Змагання проводились у спортивній залі ОШВСМ на ергометрах Концепт-2. Дистанція – 5 кілометрів. Захід пройшов під патронатом НОК України, за підтримки управління молоді і спорту ОДА, обласної федерації веслування академічного, та ГО “Жінки плюс”.

Як і в минулому році, турнір носив статус відкритого: до найсильніших спортсменів Дніпропетровської області (міста Дніпро, Кам’янське та Новомосковськ) приєднались представники Київської області, Запоріжжя, Херсона. І виступили дуже потужно!

Турнір вже традиційно носив дуже серйозний характер. Тому що провідні спортсмени розцінюють його, як важливий етап підготовки до майбутнього чемпіонату України з вуслування на ергометрах, та контролю власного ступеню підготовки до нового сезону.

“Національний олімпійський комітет України приділяє дуже велику увагу проведенню турнірів та змагань з різних видів спорту на призи наших уславлених олімпійців. Ціллю таких заходів є виховання здорової і сильної молоді на прикладах наших героїв, популяризація олімпійського руху та ідеалів”, – каже виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков.

Змагання проходили у п’ти категоріях: Дівчата U-23, Жінки, Чоловіки легка вага, Чоловіки U-23 та Чоловіки.

Серед дівчат до 23 років перемогу святкувала Дар’я Миронова – 19.28.0 хв., 2 місце – Дар’я Попадюк – 19.42.1 хв., 3 м – Юлія Гайдар – 19.52.0 хв. Лише четвертою опинилась чемпіонка Європи-2018 серед юнаків Вікторія Нагорна – 19.58.8 хв.

У змаганнях сереж Жінок першою була Заслужений майстер спорту, чемпіонка Європи Ольга Гурковська – 18.16.3 хв. А ще одна ЗМС, бронзова призерка ЧЄ Анна Концева фінішувала другоюз часом 18.36.3 хв.

Відрізнялись запеклою боротьбою й “заїзди” серед хлопців та чоловіків. Так, у легкій вазі переміг представник Херсону Роман Федоренко – 17.18.4 хв. У категорії Чоловіки U-23 перше місце посів Ілля Карпов – 16.15.9 хв., 2 місце – Павло Юрченко – 16.30.0 хв., 3 м – Анатолій Ляденко – 16.46.0 хв.

У змаганнях серед дорослих веслувальників, де стартували чемпіони світу другий рік поспіль заслужено переміг Микола Калашник – 15.42.8 хв. Лише 4 секунди переможцю програв чемпіон світу-2014, рекордсмен світу Іван Футрик – 15.46.0. Третім фінішував представник Київської області Сергій Гринь – 15.48.0. Четвертий – запорожець Олександр Надтока – 15.55.1.

Усі призери та переможці змагань отримали пам’ятні сувеніри, призи, медалі та Кубки від голови олімпійського відділення Андрія Павелка та НОК України. Також голова обласної федерації веслування академічного Павло Крупко вручив кожному призеру грошові винагороди. Набори спортивного харчування та вітамінів для всіх призерів та переможців встановила обласна організація “Women+”.

Дякуємо всім спортсменам, хто взяв участь у змаганнях і чекаємо наступного року!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *