У Дніпрі підвели підсумки минулого спортивного року

У середу у Дніпрі у гранд-холі “Менора” відбувя урочистий захід, присвячений головним досягенням у сфері фізичної культури і спорту – “Найкращі спортивні досягнення Дніпра-2018”.

Масштабний захід зібрав повну залу фахівців сфери, тренерів, спортсменів, функціонерів, ветеранів та багатьох інших, які традиційно змагались за першість у чотирнадцяти номінаціях. В одній із номінацій, а саме “Спортивна подія року” було представлено й захід Відділення НОК України в Дніпропетровській області “Олімпійський урок-2018”.

Нагадаємо, у центральному обласному заході “Олімпійський урок-2018” взяли участь близько 2,5 тисяч учасників, які пізнавали ази з майже трьох десятків видів спорту. Головними гостями свята стали Президент НОК України, Олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка, голова комісії атлетів НОК України, призерка Олімпійських Ігор Олена Говорова, уславлена наша спортсменка, Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан. Крім них, на заході були присутні та взяли безпосередню участь близько півсотні наших олімпійців минулих років та сьогодення, учасників чемпіонатів світу та Європи! Де ще можна побачити таку щільність олімпійців на квадратний метр площі?! Всі ці олімпійці – наша гордість, й наш головний “золотий” фонд, головна “фішка” олімпійського заходу. Дякуємо вам, що робите всі події олімпійського відділення насиченими, якісними та цікавими для учасників! Пригадаємо також, що генеральним партнером заходу стала мережа АЗС SKY.

Нажаль, або на щастя, нині у Дніпрі дуже виросла якість проведення масових спортивних заходів, з’явилось багато нових турнірів, змагань, фестивалів тощо. Й конкуренція серед них – неймовірно висока, щоб отримати можливість перемогти. Тому “Олімпійський урок-2018”, хоча і поступився переможцю у цій номінації – дніпровському марафону, але за рішенням комісії увійшов до чільної трійки знакових заходів року! Така оцінка – важлива винагорода за зроблену роботу, вкладену в неї душу й сили. Дякуємо! Й обіцяємо у майбутньому робити все, що від нас залежить, аби олімпійські заходи завжди знаходились серед флагманських у нашому регіоні, й перемагали в них!

Дякуємо також голові Відділення НОК України Андрію Павелко, НОК України, обласним властям за підтримку та розвиток олімпійського руху на Дніпропетровщині!

В інших номінаціях перемогли:

“Сила людського духу” – Анна Стеценко
“Кращий вчитель фізичної культури” – Алла Забродська (СЗШ №31)
“Спортивна подія року” – “Дніпро АТБ Марафон”
“Спорт ветеранів” – Ілля Чімчіурі (дзюдо)
“Меценат року” – Олександр Петровський, Валерій Кондратьєв, Михайло Кошляк та Олексій Мартинов
“Змагання року” – етап Кубку Європи з триатлону
“Спортивна федерація року” – федерація дзюдо
“Спортивна команда року” – Баскетбольний клуб “Дніпро”
“Тренер року” – Ольга Маркіна (тренер Богдана Нікішина)
“Спортсменка року” – Ярослава Магучіх (легка атлетика)
“Спортсмен року” – Богдан Нікішин (фехтування)
“Приз зрительських симпатій” – клубно-командний чемпіонат України з художньої гімнастики
“Спеціальний приз” – Дмитро Семеренко (навесні 2018 року першим з дніпровців підкорив Еверест, висота 8848 м.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *