У Дніпрі у СБШ №23 пройшов Олімпійський Урок

Вчора на базі спеціалізованої багатопрофільної школи №23 пройшов Олімпійський Урок-2017. Почесними гостями свята спорту, здорового способу життя та здоро’я стали виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков та чемпіонка щойно завершеного юнацького олімпійського фестивалю у Дьорі (Угорщина) зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх.

Ярослава сама ще вчиться у 10-му класі гімназії №57 міста Дніпро, але в свої 15 років вже являє собою приклад для  молоді. Це не дивно: на відміну від своїх сверстників, вона вже є чемпіонкою, хоч і юнацького олімпійського фестивалю! Кожен присутній на урочистому заході волів потриматись за золоту медаль ЄЮОФ та чемпіонату світу, аби зарядитись енергетикою перемог!

Вдачні школярі також не залишили гостей без уваги. Вони організували загальну олімпійську руханку, показали виступи з художньої гімнастики, черлідінгу, спортивної гімнастики, єдиноборств тощо.

У свою чергу, гості вручили кращим за фізкультурними та спортивними досягненнями школярам грамоти, набіри олімпійських подарунків, скакалки та м’ячі від голови олімпійського відділення Андрія Павелка.

Свято Олімпійського Уроку на Дніпропетровщині триває! Далі буде ще більше шкіл, школярів та зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *