У ЗОШ №10 міста Дніпро пройшов черговий етап проекту DO LIKE OLYMPIANS

На Дніпропетровщині триває реалізація проекту НОК України DO LIKE OLYMPIANS. Напередодні черговий такий захід було проведено на базі СЗШ №10 м.Дніпро. Разом з учнями 1, 4, 5, 6 та 9 класів навчального закладу зарядку робили зіркові гості – ветерани та лідери жіночого волейболу Дніпра – Світлана Коваленко, Ірина Базан та Вікторія Орєшина.

З привітальними словами до школярів звернулись виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков та нинішній керівник КДЮСШ “Спартак” Світлана Коваленко, які донесли до учнів основні цінності проекту DO LIKE OLYMPIANS. А саме: дружбу, сміливість, повагу, натхнення та інші. Потім хлопці та дівчата СЗШ №10, які за день до нашої зустрічі пробились у районний фінал з волейболу мали змогу почути про вид спорту – волейбол, зробити з гостями олімпійську розминку з волейбольним укліном, поспілкуватись із діючими атлетами у цьому виду спорту, а також пізнати деякі хитрощі та секрети волейболу в рамках невеличкого майстер-класу.

Після цього кожен учень, хто взяв участь у проекті отримав диск НОК України із записом основних олімпійських та паралімпійських цінностей та автографами гравців збірної області, а вчитель фізкультури з рук Олександра Дювбакова отримала комплект спортивного інвентаря – м’ячі, скакалки, обручі тощо.

Завершилась тепла зустріч як це є в кожному з проектів DO LIKE OLYMPIANS – традиційним загальним фотографуванням у подарункових футболках від НОК України та компанії Coca Cola. А головне – що діти з натхненням та олімпійським настроєм повертались до навчального процесу, й запрошували до себе у гості в майбутньому.

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *