У ЗОШ №23 Дніпра урочисто відкрили обласний Олімпійський тиждень

Щойно у спеціалізованій багатопрофільній середній школі №23 міста Дніпра відбувся урочистий захід – відкриття обласного Олімпійського тижня на Дніпропетровщині. Цей захід став дуже масовим – в ньому взяли участь більше трьох сотен учасників. А яким було сузір’я почесних гостей! Начальник управління молоді і спорту ОДА, застуник голови обласного відділення НОК України Олександр Пшеничников, дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу, ректор Придніпровської академії фізичної культури і спорту, член виконкому регіонального НОКу Віктор Савченко, Олімпійська чемпіонка Лондона-2012 з веслування академічного Анастасія Коженкова, голова Соборної районної у м.Дніпро ради Артем Тімарєв, виконавчий директор В НОК України Олександр Дювбаков, Заслужені тренери України з боротьби Микола Ставрінов та Микола Махінько та з боксу Олексій Шевченко, президент хокейного клубу “Придніпровськ-2003” Костянтин Таратута та інші гості.

Діти дуже ретельно підготувались до свята спорту та здорового способу життя. Різноманіття та “шелест” їх медалей, завойованих у різних видах спорту заворожував. Але, впевнені, всі їх головні перемоги у спорті та у житті ще попереду! І після урочистого відкриття Олімпійського тижня, підняття прапорів держави та НОК України, на гостей та глядачів заходу чекали показові виступи з багатьох видів спорту, як: футбол, бокс, боротьба, дзюдо, художня гімнастика, баскетбол, навіть хокей та фігурне катання. Щоправда, не на ковзанах, а на роліках. Художні, танцювальні виступи та багато іншого.

Від Відділення НОК України ми вручили вчителям фізичної культури школи набор спортивного інвентарю для ще більш якісного проведення уроків та занятть. Надалі свято Олімпійського тижня закрокує всіми кутками Дніпропетровщини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *