У ліцеї №142 Дніпра пройшло свято з нагоди присвоєння школі імені П’єра де Кубертена

Свято для школярів відвідали почесні гості. Серед яких: віце президент Міжнародного Комітету П’єра де Кубертена Інес Ніколаус (Німеччина), виконавчий директор Олімпійської академії України Валентина Єрмолова, начальник відділу освіти гуманітарного управління Дніпропетровської обласної ради Наталія Охота, віце-президент НОК Дніпропетровської області, депутат міської ради – Каміль Примаков, Олімпійські чемпіони України Юрій Зайцев, Анастасія Коженкова та Діна Міфтахутдинова, голова Дніпропетровського відділення КФВС МОН Євгеній Буря, виконавчий директор В НОК України в Дніпропетровської області Олександр Дювбаков, та інші гості.

Нагадаємо, що дніпровський ліцей №142 став першим і на даний момент – єдиним представником нашої держави у Міжнародній мережі шкіл П’єра де Кубертена. З цієї нагоди у навчальному закладі за підтримки Відділення НОК України в Дніпропетровській області відбулася ціла низка заходів. Після урочистої зустрічі гостей, директор школи Людмила Хмеленко влаштувала екскурсію школою. Присутніх чекала водна феєрія у басейні школи, майстри хореографії та танцювального клубу “Перлина” продемонстрували свої вміння; у фойє школи була влаштована олімпійська виставка, головною тематикою якої були олімпізм та звісно – особа П’єра де Кубертена.

Після цього делегація відправилась до шкільного стадіону, де вже працювали локації та майстер-класи з футболу, пляжного волейболу, стрільби, бадмінтону, тенісу настільного, айкідо, серіндзі-кемпо, спас, СК “Штурм” та інших. А у ході флешмобу діти зробили різнокольорові олімпійські кільця. Загальне фото підсумувало першу частину заходу. Попереду ще були – урочистості.

У переповненій актовій залі яблуку ніде було впасти. Директор школи Людмила Хмеленко відкрила захід. Після чого слово взяла Інес Ніколаус, яка до речі, чудово розуміє і говорить російською мовою. Вона привітала ліцей №142 з набуттям повноправного членства у Міжнародній мережі шкіл П’єра де Кубертена. А головними пріоритетами діяльності вона виділила обмін культурним та організаційним досвідом, чесну гру, боротьбу за мир у всьому світі, а також популяризацію олімпійських цінностей – поваги, дружби та досконалості. Пані Інес Ніколаус вручила відповідні нагороди, сувеніри та грамоти від президента організації Стефана Вассонга керівництву навчального закладу та ідейному натхненнику всієї ідеї увійти до мережі шкіл П’єра де Кубертена – вчителю Вікторії Михайловій. У свою чергу, В НОК України в Дніпропетровській області віддячило гості набором олімпійської атрибутики, котру також отримали Валентина Єрмолова та доцент кафедри історії та теорії олімпійського спорту НУФВіС України Лідія Радченко.

Також гості переглянули декілька відеофільмів, у яких побачили Оди спорту і фотофільм про П’єра де Кубертена, фільм про інноваційну діяльність ліцею з інтеграції Освітньої програми олімпійських цінностей. Пісні та танці лунали протягом усього свята. А на останок зіркові гості, олімпійці та школярі висадили на подвір’ї ліцею Алею Кубертена з 10 кущів символу України – калини.

Апофеозом та фінальним акордом свята став Парад Чемпіонів навколо шкільного стадіону, у якому взяли участь спортсмени-ліцеїсти, гості та Олімпійські чемпіони України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *